На горі Захар Беркут зупинився крісельний підйомник із близько 80 туристами, частину людей уже евакуювали
На горі Захар Беркут у селі Волосянка Стрийського району зупинився крісельний підйомник, на якому перебували близько 80 людей. На місці працюють гірські рятувальники ДСНС, триває операція зі зняття туристів.
Як повідомили у ДСНС Львівщини, сигнал про інцидент надійшов 26 грудня о 11:50. Станом на 13:04 рятувальникам вдалося зняти з підйомника 42 особи, серед них - 22 дитини. Загалом на кріслах залишалися приблизно 80 людей.
"На горі Захар Беркут зупинився крісельний підйомник, на якому перебувають близько 80 людей", - йдеться в повідомленні.


До робіт залучили понад 40 рятувальників і сім одиниць спеціальної техніки. Операція з евакуації туристів триває.
26 грудня в Україні ускладнилася погода через пірнаючий циклон із півночі. Синоптики прогнозують сніг, хуртовини, ожеледицю та пориви вітру до 15–20 м/с майже по всій країні. Укргідрометцентр оголосив І рівень небезпечності - жовтий.
Через складні погодні умови комунальні служби працюють у посиленому режимі. У ДСНС повідомляли, що в Карпатах температура опускалася до -11°С, а швидкість вітру сягала 12 м/с. Рятувальники закликають громадян бути обережними, враховувати погодні умови та не нехтувати правилами безпеки. Погодні умови можуть призвести до ускладнення роботи енергетичних, будівельних, комунальних підприємств та руху транспорту.