На Київщині рятувальник зробив пропозицію своїй дівчині, приїхавши службовою машиною: відео

Читать на русском

Він пішов з побачення і залишив свою дівчину одну через «терміновий виклик»

Читать на русском
На Київщині рятувальник зробив пропозицію своїй дівчині, приїхавши службовою машиною: відео

Він пішов з побачення і залишив свою дівчину одну через «терміновий виклик»

На Київщині рятувальник зробив незвичайну пропозицію руки та серця. Він залишив свою дівчину під час прогулянки одну, а потім повернувся, але вже на службовій машині та з обручкою. 

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Київській області. .

«Сьогодні я зроблю пропозицію своїй коханій дівчині. Час вже зважитись на цей відповідальний крок. У нашій професії найголовніше – надійний тил, щоб вдома чекали. Ми рятуємо тисячі життів проживаємо одне, а ось з ким його прожити – це вже наш вибір! І я цей вибір зробив», – поділився хлопець.

Сценарій пропозиції вигадав такий: У свій вихідний Дмитро разом із коханою та друзями вирішив відпочити. Під час прогулянки його «викликали по тривозі» на роботу, а потім він повернувся на службовій машині та з величезним букетом троянд. Його кохана була вражена. Підбігши до неї з квітами, він став на коліно та простягнув обручку. Дівчину переповнювали емоції, і на пропозицію вона відповіла: «Так». Навколо закоханим аплодували друзі, родичі та перехожі.

Свою романтичну пропозицію він готував впродовж тижня за три місяці після знайомства. Парі побажали прожити довге та щасливе життя разом.

 

 

Нагадаємо, українська тенісистка Світоліна вийшла заміж .

Крім того, американська співачка Брітні Спірс збирається вийти заміж .

Також Інформатор писав, що отець Брітні Спірс подав до суду документи щодо припинення опіки над співачкою.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі  інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.