"Президент чітко дав зрозуміти обом сторонам: якщо прямий діалог не розпочнеться в найкоротші строки, то США мають піти з цього конфлікту - що б це не означало..."
Робота "100 років" за віршем видатного українського поета Василя Стуса нагадує про тривалу боротьбу українців за свободу, сильний дух нашого народу, що не був зломлений попри найтяжчі випробування.
Чоловіку обрали покарання за жорстоке вбивство
У Хмельницькій області чоловік здійснив жорстоке вбивство у стані алкогольного сп’яніння. Він п’ять разів вдарив свого знайомого по голові сокирою, адже сплутав його з російським солдатом. Внаслідок цього потерпілий помер на місці.
Про це повідомляє пресслужба Хмельницького міськрайонного суду. Чоловіка засудили до 15 років позбавлення волі.
Відомо, що інцидент стався ще у квітні 2022 року, коли обвинувачений та його жертва розпивали алкогольні напої. Чоловік побачив, як хтось у камуфляжному одязі заходить через незаченені двері у будинок. Він не відреагував на оклик, а подумав, що це російський окупант, тому вирішив його вбити.
Зазначається, що чоловік був судимий і раніше. Він відбув 10 років за ґратами, згідно з вироком Апеляційного суду Хмельницької області за 2005 рік.
Наразі обвинувачений перебуває під вартою до набуття чинності вироку. Його можна оскаржити протягом 30 днів з моменту оголошення.
У Львівській області під час розпивання спиртного чоловік з кулаками накинувся на жінку, наносячи численні удари в область голови, а також по всьому тілу. 40-річний нападник після вбивства розчленував тіло загиблої.
Також в жовтні у Києві п'яний 46-річний чоловік під час конфлікту вдарив ножем у груди 14-річного підлітка. Медики протягом півгодини намагалися врятувати хлопця, але, на жаль, він помер. Нападник одразу втік, проте пізніше його все ж затримала поліція.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.