Головна
Україна
00:43, 16 Травня
Информатор UA

Интро

Незабаром аналогічна доля чекає на всіх окупантів у всіх напрямках.  Захисники України продовжують давати гідну відсіч рашистській федерації в усіх напрямках. Там, де окупанти сподівалися захопити всю нашу країну за кілька днів, солдати росії відступають, зазнаючи величезних втрат.  16 травня відбулося досягнення, яке підігріває віру у нашу перемогу з новою силою. Іноді здається, що ситуація дуже важка, і віру в швидку перемогу важко підтримувати. Але такі події, як ця, дають зрозуміти, що рашистів чекає повний розгром, і станеться це швидше, ніж здається.  На Харківщині один з батальйонів територіальної оборони все далі відтісняє рашистів усе далі. Тепер вони дісталися ділянки державного кордону з рф. Не просто відбити атаку, а вигнати ворога за наші кордони – це початок подібних звершень по всій Україні.   «227 батальйон 127 бригади Сил територіальної оборони ЗСУ міста Харкова відтіснив росіян та вийшов на ділянку державного кордону», – заявили наші бійці.  Нагадаємо, що Україна контролює 10% території Луганської області – розповів голова ОВД. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.  

На Харківщині українські воїни вигнали рашистів за кордон України

Читать на русском

Ми повертаємо свої землі метр за метром

Читать на русском
На Харківщині українські воїни вигнали рашистів за кордон України

Ми повертаємо свої землі метр за метром

Незабаром аналогічна доля чекає на всіх окупантів у всіх напрямках. 

Захисники України продовжують давати гідну відсіч рашистській федерації в усіх напрямках. Там, де окупанти сподівалися захопити всю нашу країну за кілька днів, солдати росії відступають, зазнаючи величезних втрат. 

16 травня відбулося досягнення, яке підігріває віру у нашу перемогу з новою силою. Іноді здається, що ситуація дуже важка, і віру в швидку перемогу важко підтримувати. Але такі події, як ця, дають зрозуміти, що рашистів чекає повний розгром, і станеться це швидше, ніж здається. 

На Харківщині один з батальйонів територіальної оборони все далі відтісняє рашистів усе далі. Тепер вони дісталися ділянки державного кордону з рф. Не просто відбити атаку, а вигнати ворога за наші кордони – це початок подібних звершень по всій Україні. 

 «227 батальйон 127 бригади Сил територіальної оборони ЗСУ міста Харкова відтіснив росіян та вийшов на ділянку державного кордону», – заявили наші бійці. 

Нагадаємо, що Україна контролює 10% території Луганської області – розповів голова ОВД.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.