На Донеччині у важкому бою загинув боєць батальйону "Вовки Да Вінчі" Іван Ротар

Читать на русском

У загиблого героя залишилося двоє маленьких доньок

Читать на русском
Да Вінчі
Іван Ротар зробив дуже багато для захисту України

У загиблого героя залишилося двоє маленьких доньок

У важкій битві з російськими загарбниками 5 квітня загинув 28-річний боєць батальйону "Вовки Да Вінчі" Іван Ротар з позивним "Мілан". Життя героя обірвалося в Донецькій області. Іван знищив безліч ворожих батальйонів, за ним на фронті росіяни вели полювання.

Про це повідомили на Facebook-сторінці 16-ї сотні ДУК "Правий сектор-Буковина". Зазначається, що у перші дні повномасштабної війни чоловік із труднощами повернувся додому з-за кордону, щоб стати на захист Батьківщини. Іван Ротар родом із села Костичани Новоселицького району Чернівецької області.

"Він завзято та відчайдушно боронив Україну, виконуючи обов'язки на важких ділянках фронту та захищаючи країну від підступного ворога, віддав життя за кожного з нас", - йдеться в повідомленні.

На початку повномасштабної війни захисник, перебуваючи за кордоном, відгукнувся вступити у добровольчий підрозділ ДУК "ПС". Коли переформовували добровольчий підрозділ, "Мілан" перейшов до лав ЗСУ. Він приєднався до 67-ї окремої мобілізованої бригади ДУК 1-го окремого механізованого батальйону "Вовки Да Вінчі" й став чудовим фахівцем із керування безпілотниками.

"На його рахунку безліч знищених ворожих підрозділів московського окупанта на Донеччині. Це дозволяло зупиняти значні просування ворога та зберегти безліч життів побратимів. Через це за ним на фронті велося полювання. Він був завжди із позитивним мисленням та зваженим у рішеннях", - говорять військові про героя.

Загиблий зробив дуже багато для захисту України. У Івана залишилося двоє маленьких доньок.

Батальйон "Вовки Да Вінчі"

1-й окремий механізований батальйон "Вовки Да Вінчі" (1 ОМБ) - військове формування Сухопутних військ Збройних сил України. Під час повномасштабного російського вторгнення в Україну 2022 року батальйон брав участь у боях за Запоріжжя, Київ, Кривий Ріг, Білогорівку, Херсонщину та контрнаступі на Харківщині. 7 березня батальйон втратив свого комбата Да Вінчі (Дмитра Коцюбайла) у боях за Бахмут.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.