«США припиняють постачати нам ракети для ППО. Це примус до поступової капітуляції. Коли по містам почнуть летіти сотні балістичних ракет і тисячі дронів. І коли все це буде неможливо збивати - нам доведеться сідати за стіл переговорів.»
«Твоя футболка» – це не просто трек, а саундтрек до романтичного літа, коли кожен дотик, кожен погляд має значення. Пісня розповідає про справжнє кохання, що палає в серцях, про моменти близькості, які хочеться проживати знову і знову. І все це — під ритми, які змушують рухатись, незалежно від настрою чи погоди.
Посібницю бойовиків заарештували
На Донбасі 23-річна дівчина за наказом бойовиків "ДНР" ховала їхні боєприпаси у мішку з-під борошна. Її заарештували з альтернативою внесення застави у розмірі 227 тисяч гривень.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на прес-центр обласної прокуратури .
У жовтні цього року мешканка Донецька отримала завдання від бойовиків "ДНР". Вона переміщала облаштовану окупантами схованку з боєприпасами, вибуховими пристроями та речовинами. Заборонені предмети вона зберігала в орендованій квартирі, сховавши в мішку з-під борошна.
Ще одним завданням дівчини була фото- та відеозйомка адміністративних будівель та службового транспорту. Затриманій повідомили про підозру у сприянні діяльності терористичної організації (ч. 1 ст. 258-3) Кримінального кодексу України. Їй обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави у розмірі 227 тисяч гривень.
Нагадаємо, у Луганській області затримали бойовика "ЛНР", який хотів оформити українську пенсію. Крім того, у Києві рекламне агентство робило символіку для ЛДНР.
Також Інформатор писав, що у Чехії бойовику «ДНР» із Білорусі збільшили тюремний термін до 21 року.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .