«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Бойовики продовжують нарощувати бойову готовність
Командування оперативного угруповання російських окупаційних військ активізувало залучення диверсійно-розвідувальних груп. Вони діють в районах передових позицій.
Про це повідомляє прес-служба Міноборони,- передає Інформатор .
Російські диверсанти знищують елементи систем відеоспостереження з метою приховування дій в «сірій зоні», задля уникнення відповідальності за порушення мінських домовленостей про припинення вогню, а також нанесення втрат особовому складу підрозділів Об'єднаних сил і провокування вогню.
На окремих напрямках відзначено прибуття на передові позиції інженерно-саперних підрозділів у складі кадрових військовослужбовців ЗС РФ для обладнання мінних і сигнальних полів.
Нагадаємо, в зоні ООС бойовики поранили українського військового,він помер в лікарні. Крім того, ОБСЄ з початку перемир'я зафіксувала на Донбасі 7 950 порушень «тиші».
Раніше Інформатор писав, що українська сторона відреагувала на доктрину «Русский Донбас».