"Ми готові до будь-якого формату діалогу, але є умова - повне й безумовне припинення вогню."
- Цю пісню я співала мамі, коли була маленькою. Зараз я співаю її з тою самою любов'ю, але вже дорослим голосом. Українською мовою. Тому що тепер і я, і країна, і час зовсім інші. Це не кавер. Це моє нове "дякую" мамі... Усім мамам України, - каже SWOIIA.
Уламки ракети впали у Дніпровському районі, є руйнування
В Дніпропетровській області збили ворожу ракету під час нічної атаки 2 листопада. На жаль, через падіння уламків є руйнування. Люди не постраждали.
Про це повідомив очільник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак. За його даними, ворожу ракету в області збили захисники неба з ПвК "Схід".
Уламки впали у Дніпровському районі. Загорілася суха трава, полум'я рятувальники вже потушили. Також знищені дві господарські споруди. У трьох приватних будинках вибило вікна, люди не постраждали.
Окрім того, ворог гатив й з артилерії, поцілив по Зеленодольській громаді Криворізького району. Загиблих та поранених немає.
В ніч на четвер, 2 листопада, через повідомлення про пуск ракет оголошували повітряну тривогу. Під загрозою були Миколаївська, Херсонська, Дніпропетровська, Запорізька та Кіровоградська області. Повідомлялося, що ракети направлялись у сторону Дніпра. За деякий час моніторингові канали заявили про успішне збиття крилатих ракет.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.