"Президент чітко дав зрозуміти обом сторонам: якщо прямий діалог не розпочнеться в найкоротші строки, то США мають піти з цього конфлікту - що б це не означало..."
Робота "100 років" за віршем видатного українського поета Василя Стуса нагадує про тривалу боротьбу українців за свободу, сильний дух нашого народу, що не був зломлений попри найтяжчі випробування.
Інцидент стався поблизу житлових будинків
Дев'ятирічна дівчинка підірвалася на дитячому майданчику в місті Сєвєродонецьк. Дитину госпіталізували до лікарні.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на заяву прес-секретаря поліції Луганській області Тетяни Погукай у Facebook .
Інцидент стався поблизу житлових будинків по вулиці Енергетиків о 17:00.
"На місце події негайно прибули правоохоронці, які обмежили доступ до майданчика, тому що за попередньою інформацією вибухонебезпечних предметів було кілька", - йдеться у повідомленні.
За її словами, дівчинка жива, її госпіталізували до лікарні з розсіченням брови. Медики надали всю необхідну допомогу. Встановлено, що дівчинка підірвалася на сигнальному патроні.
Поліцейські обстежили територію і знайшли ще два таких патрони. За попередніми даними, патрони знайшли діти в смітті і принесли їх у двір, де вирішили заховати.
Як раніше повідомляв Інформатор, в Донецькій області 18-річний хлопець підірвався на невідомому пристрої під час робіт на городі.Пізніше ще один чоловік підірвався під час прибирання на могилі. На місці події загинув 69-річний чоловік, який наводив порядок на могилі.