Головна
Життя
Мода
13:46, 4 Листопада
Информатор UA

Интро

Microsoft продовжує співпрацю Adidas для випуску кросівок на честь 20-річчя консолей компанії. Про це компанія повідомила на офіційному сайті Xbox, – передає Інформатор. Кросівки отримали назву Xbox 360 Forum Mid. З назви зрозуміло, під яку консоль стилізовані кросівки. На ремінці взуття зображений привід для дисків, на зовнішній стороні – кнопки консолі, на внутрішній – вентиляційні отвори. Також взуття зроблено в кольорах консолі: білому, сріблястому та зеленому.   У комплект Xbox 360 Forum Mid також входять чотири додаткові пари шнурків червоного, жовтого, зеленого та синього кольорів. Усі вони зроблені у кольорах кнопок контролера Xbox 360. Xbox 360 Forum Mid стане обмеженою серією. Купити кросівки можна буде у США та Канаді з 4 листопада 16:00 за Києвом на сайті adidas.com. Раніше компанії вже представили іншу пару кросівок. Взуття виконане в стилі оригінальної консолі. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.  

На честь 20-річчя своїх консолей Microsoft та Adidas представили другі кросівки у стилі Xbox

Читать на русском

Цього разу взуття виконане у стилі Xbox 360

Читать на русском
На честь 20-річчя своїх консолей Microsoft та Adidas представили другі кросівки у стилі Xbox

Цього разу взуття виконане у стилі Xbox 360

Microsoft продовжує співпрацю Adidas для випуску кросівок на честь 20-річчя консолей компанії.

Про це компанія повідомила на офіційному сайті Xbox, – передає Інформатор.

Кросівки отримали назву Xbox 360 Forum Mid. З назви зрозуміло, під яку консоль стилізовані кросівки. На ремінці взуття зображений привід для дисків, на зовнішній стороні – кнопки консолі, на внутрішній – вентиляційні отвори. Також взуття зроблено в кольорах консолі: білому, сріблястому та зеленому.

 

У комплект Xbox 360 Forum Mid також входять чотири додаткові пари шнурків червоного, жовтого, зеленого та синього кольорів. Усі вони зроблені у кольорах кнопок контролера Xbox 360.

Xbox 360 Forum Mid стане обмеженою серією. Купити кросівки можна буде у США та Канаді з 4 листопада 16:00 за Києвом на сайті adidas.com.

Раніше компанії вже представили іншу пару кросівок. Взуття виконане в стилі оригінальної консолі.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.