На Чернігівщині Шахед вибухнув на території ліцею: деталі від ОВА

Ворог атакував ударними дронами село Добрянської громади. Ворожий БПЛА впав на територію навчального закладу

шахед
На Чернігівщині за добу зафіксували 50 вибухів

Російські війська 37 разів обстріляли Чернігівську область протягом минулої доби, 20 січня. Під час одного з нальотів Шахед вибухнув на території ліцею. На щастя, обійшлося без потерпілих - в учнів ще тривають канікули.

Про це 21 січня повідомив очільник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус. Він наголосив, що за останню добу найбільше ударів було по прикордонню. Загалом зафіксували 37 обстрілів й 50 вибухів.

"Вдень (20 січня - ред.) ворожий Шахед вибухнув на території ліцею в селі Добрянської громади. На щастя, обійшлося без постраждалих. Діти якраз на канікулах", - заявили в ОВА.

А у селі Семенівської громади через удар БПЛА зайнялася будівля будинку культури. В ОВА про потерпілих не уточнюють.

Обстріли Чернігівщини

Росія атакує об’єкти енергетичної інфраструктури Чернігівської області. Внаслідок масованих ударів дронами без електропостачання залишилися сотні абонентів у кількох громадах.

А на початку січня Росія атакувала Чернігів балістикою та ударними безпілотниками. Росіяни били по промисловій зоні міста, що розташована поруч із житловою забудовою. Обійшлося без жертв.

Стежте за нами у Viber

Image
Оперативні новини та розбори: Україна, світ, війна. Підпишиться👇

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити