«США припиняють постачати нам ракети для ППО. Це примус до поступової капітуляції. Коли по містам почнуть летіти сотні балістичних ракет і тисячі дронів. І коли все це буде неможливо збивати - нам доведеться сідати за стіл переговорів.»
Цю пісню я написав, бо справді боліло. Я не спав всю ніч і намагався якомога більше висловити блокноту. Найважливіше в цій роботі — це те, що вона не вигадана, не вкрадена в іншого артиста.
Крижину віднесло на 200 метрів від берега
У неділю, 20 лютого, на Черкащині на Дніпрі відкололася крижина, на якій перебували 8 рибалок. Звідти їх діставали рятувальники.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-центр Державної служби з надзвичайних ситуацій.
Інцидент стався у селі Жовніне. Близько 10.14 рятувальникам повідомили, що в акваторії річки Дніпро на крижині на відстані 200 метрів від берега знаходиться 8 осіб, які не можуть самостійно дістатися берега.
О 12:35 за допомогою 3 надувних човнів місцевих рибалок людей зняли з крижини та доставили на берег. Медичної допомоги ніхто не потребував.
Нагадаємо, на Київщині двох хлопців віднесло на крижині від берега. Один з них мало не потонув.
Крім того, в Черкаській області на Дніпрі відкололася крижина, на якій знаходилися до 200 рибалок. Їх несло у напрямку Полтавської області.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.