Російський безпілотник влучив на відкритій території під час повітряної тривоги, внаслідок чого загинули чотири людини. Правоохоронці встановлюють обставини трагедії, атака триває
У Черкаській області внаслідок російської дронової атаки у середу, 1 квітня, загинули четверо людей. Трагедія сталася у Золотоніському районі. Влада закликає не ігнорувати сигнали тривоги та не наближатися до уламків через ризик детонації.
Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець. Очільник області також висловив співчуття родинам загиблих і закликав громадян дотримуватися правил безпеки під час повітряних тривог.
"Російський БпЛА накоїв непоправне на Черкащині. Маємо чотирьох загиблих у Золотоніському районі. Це трапилось на відкритій території під час повітряної тривоги. Усі обставини наразі з'ясовують правоохоронці. Тривають слідчі дії. Мої співчуття рідним. Ворожа атака триває", - зазначив він.

Табурець незмінно закликав всіх реагувати на попередження про небезпеку. Не підходити до збитих цілей, адже бойова частина ворожого дрона може здетонувати будь-якої миті. Про уламки - негайно повідомляти на 101, 102.
Наразі на місці працюють правоохоронці. Тривають слідчі дії та встановлюються всі обставини трагедії.
Зокрема, під ударами опинилася енергетична інфраструктура у західних регіонах, де в окремих містах фіксують перебої з електропостачанням. У повітряному просторі України перебувають десятки ворожих безпілотників, частина з яких рухається у напрямку західних областей. Моніторингові ресурси попереджають про можливе збільшення їхньої кількості.
Водночас через попередні атаки частина споживачів на Сумщині залишається без світла. Енергетики працюють над відновленням мереж після стабілізації ситуації.
Також у Нікополі Дніпропетровської області російський FPV-дрон атакував легковий автомобіль, унаслідок чого постраждали троє людей, один із них перебуває у вкрай тяжкому стані.