Головна
Світ
07:59, 28 Березня
Информатор UA

Интро

У Лос-Анджелесі відбулася 94 церемонія вручення кінопремії Оскар. Між нагородами зірки оголосили хвилину мовчання на знак підтримки України. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на ABC News. На екрані з'явилися три слайди на чорному тлі. "Ми б хотіли хвилиною мовчання показати нашу підтримку народові України, який зараз стикається із вторгненням, конфліктом та несправедливістю на власній землі", - йдеться на першому слайді. "Незважаючи на те, що кіно є для нас важливим способом висловити нашу людяність під час конфлікту, реальність така, що мільйони сімей в Україні потребують їжі, медичного обслуговування, чистої води та екстреної допомоги", - на другому. "Ми просимо вас підтримати Україну всіма можливими способами. #StandWithUkraine", - на третьому слайді. #Oscars holds moment of silence in support of Ukraine. https://t.co/1H1Y9jC9bl#oscarspic.twitter.com/eIdWgcGAom ABC News (@ABC) March 28, 2022 Багато зірок доповнили свій образ стрічками блакитного кольору та значками у кольорах українського прапору. Додамо, росію не згадали та не засудили її агресивні дії. Зазначимо, що американський актор та режисер Шон Пенн звернувся до Академії кінематографічних мистецтв та наук із пропозицією дозволити Володимиру Зеленському виступити з промовою на церемонії вручення "Оскара". Якщо Президентові України не дадуть слово, то кінозірка закликав бойкотувати премію. Нагадаємо, у Лондоні на аукціоні продають картину художника Бенксі, щоб допомогти пораненим дітям з України. Крім того, в Естонії на концерті на підтримку України зібрали 700 тисяч євро. Також Інформатор писав, що Спілберг із дружиною пожертвували 1 мільйон доларів Україні. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

На церемонії вручення премії "Оскар-2022" оголосили хвилину мовчання на знак підтримки України

Читать на русском

Відповідне оголошення було зроблено після виступу акторки українського походження Мили Куніс

Читать на русском
На церемонії вручення премії "Оскар-2022" оголосили хвилину мовчання на знак підтримки України

Відповідне оголошення було зроблено після виступу акторки українського походження Мили Куніс

У Лос-Анджелесі відбулася 94 церемонія вручення кінопремії Оскар. Між нагородами зірки оголосили хвилину мовчання на знак підтримки України.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на ABC News.

На екрані з'явилися три слайди на чорному тлі.

"Ми б хотіли хвилиною мовчання показати нашу підтримку народові України, який зараз стикається із вторгненням, конфліктом та несправедливістю на власній землі", - йдеться на першому слайді.

"Незважаючи на те, що кіно є для нас важливим способом висловити нашу людяність під час конфлікту, реальність така, що мільйони сімей в Україні потребують їжі, медичного обслуговування, чистої води та екстреної допомоги", - на другому.

"Ми просимо вас підтримати Україну всіма можливими способами. #StandWithUkraine", - на третьому слайді.

 

Багато зірок доповнили свій образ стрічками блакитного кольору та значками у кольорах українського прапору. Додамо, росію не згадали та не засудили її агресивні дії. Зазначимо, що американський актор та режисер Шон Пенн звернувся до Академії кінематографічних мистецтв та наук із пропозицією дозволити Володимиру Зеленському виступити з промовою на церемонії вручення "Оскара". Якщо Президентові України не дадуть слово, то кінозірка закликав бойкотувати премію.

Нагадаємо, у Лондоні на аукціоні продають картину художника Бенксі, щоб допомогти пораненим дітям з України. Крім того, в Естонії на концерті на підтримку України зібрали 700 тисяч євро.

Також Інформатор писав, що Спілберг із дружиною пожертвували 1 мільйон доларів Україні

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.