"На 100-120 км углиб РФ": у Зеленського заявили про необхідність створення демілітаризованої зони

Читать на русском

У демілітаризованій зоні діятиме міжнародний контрольний контингент

Читать на русском
Подоляк
Це ключова тема післявоєнного устрою України

У демілітаризованій зоні діятиме міжнародний контрольний контингент

Одним з ключових заходів післявоєнного устрою України має стати запровадження демілітаризованої зони з РФ. Вона повинна заходити на 100-120 км вглиб росії.

Про це написав у Twiter радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк. За його словами, така зона повинна з'явитися у Бєлгородській, Брянській, Курській та Ростовській областях країни-агресорки.

"Для забезпечення реальної безпеки жителів Харківської, Чернігівської, Сумської, Запорізької, Луганської та Донецької областей і захисту їх від обстрілів обов’язковим буде запровадження демілітаризованої зони в 100-120 км на території Бєлгородської, Брянської, Курської, Ростовської республік", – зазначив Подоляк.

Він додав, що у зоні повинен діяти міжнародний контрольний контингент. Тільки за таких умов Україна зможе уникнути повторення нападу в майбутньому. 

Демілітаризація прикордонних регіонів

Військова операція, яку провели у Бєлгородській області легіон "Свобода Росії" та "Російський добровольчий корпус", є початком демілітаризації прикордонних областей РФ. Вона потрібна для того, щоб окупанти не змогли обстрілювати Україну.

У Міністерстві оборони України вважають, що загострення ситуації в Бєлгородській області не стане останнім повстанням у РФ. Адже багато кого надихнули російські партизани і вони готові йти й змінювати свою країну. 

Нагадаємо, українці відреагували на ситуацію в Бєлгородській області рф чималою кількістю кумедних мемів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.