"Ми перенесли війну на вашу територію, і ви б не впорались із цим без допомоги Північної Кореї. Ви перший правитель Росії, який змушений був звертатись по допомогу у Пхеньян. І сьогодні ви повністю залежите від Китаю – теж вперше в історії Росії."
Старі фото вміють говорити голосніше за нас і саме на них ми справжні - такі малі, щирі й беззахисні, ще не знаємо хто зрадить, кого втратимо і скільки всього доведеться пережити. Переглядаючи їх розумієш, що пройшов вже доволі довгий шлях, але наскільки вже став сильнішим.
Берлін і Вашингтон повинні відповідально поставитися до нейтралізації загроз
Українську сторону не залучали до переговорів і угоди США і Німеччини по газогону «Північний потік-2». Тому партнери в Берліні і Вашингтоні повинні відповідально поставилися до нейтралізації загроз, які несе цей проект.
Як передає Інформатор,про це в коментарі «РБК-Україна» повідомив речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко.
При цьому, за його словами, Україна продовжує вести діалог щодо зменшення ключових енергетичних загроз з боку Росії і посилення енергетичної стійкості України та Центральної Європи.
«Немає сумнівів, що єдиним вигодонабувачем кризи в нашому регіоні є Росія. Відповідно ми вважаємо, що США і Німеччина повинні відповідально поставитися до нейтралізації загроз від «Північного потоку-2», - зазначив Ніколенко.
Зазначимо, в Держдепартаменті США раніше заявили, що запропоновані Україною ідеї включили до тексту угоди з Німеччиною.
Також ми писали, що глава Верховної Ради Дмитро Разумков закликав Конгрес США утримуватися від затвердження будь-яких угод, які будуть загрожувати енергетичній безпеці Європи і становити загрозу національним інтересам України і США.
Як писав Інформатор, Німеччина і США розробили механізм захисту України від агресії РФ в енергетичній сфері .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .