“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Співпраця України з Міжнародним валютним фондом триває
Україні для отримання траншу від міжнародної валютного фонду (МВФ) необхідно прийняти зміни до законодавства. Програма розрахована на 5 млрд доларів.
Про це заявив радник президента України з економічних питань Олег Устенко в ефірі телеканалу «Україна 24», передає Інформатор .
«Очікуємо, що отримаємо в цьому році транш МВФ. У нас програма розрахована на 5 мільярдів доларів - 2,1 мільярда держава вже отримала », - заявив Устенко.
За його словами, вимоги програми співпраці з МВФ полягають в необхідності судової реформи та забезпечення функціонування антикорупційної інфраструктури.
«Програма йде. Як тільки будуть проголосовані у Верховній Раді відповідні законодавчі ініціативи, ми зможемо сказати, що з нашого боку ми виконали те, що обіцяли МВФ», - пояснив Устенко.
Успішне співробітництво з Міжнародним валютним фондом дозволить Україні здійснювати більш вигідні запозичення на міжнародному ринку і є хорошим сигналом для іноземних інвесторів.
Нагадаємо, Україна очікує отримати 2,2 млрд доларів у вигляді трьох траншів від МВФ. Крім того, ЄС надав Україні 600 млн євро макрофінансової допомоги.
Також Інформатор писав, що Україна і МВФ обговорюють створення спеціалізованої фінансової суду.