«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Україна не закупила ліки за дуже важливими напрямками: дитяча та доросла онкологія, серцево-судинні захворювання та інші
Міністерство охорони здоров'я України звинуватило держпідприємство «Медзакупівлі» у зриві закупівель ліків майже на мільярд. Як результат Україна не закупила ліки з дуже важливих напрямків: дитяча та доросла онкологія, серцево-судинні захворювання та інші.
Про це на брифінгу,11 лютого, розповіла Світлана Шаталова, заступник міністра охорони здоров'я, - передає Інформатор .
«З початку року Міністерство охорони здоров'я фактично цілодобово працювало над вирішенням серйозної проблеми, яка виникла внаслідок численних зривів закупівель, допущених державним підприємством« Медичні закупівлі України».
Сьогодні я можу, нарешті, сказати, що ми знайшли всі необхідні рішення, як компенсувати хоча б основні напрямки щодо дефіциту лікарських засобів та медичних виробів », - розповіла Шаталова.
Також вона додала, що в МОЗ вирішили проблему: ліки закуплять на залишки коштів від міжнародних організацій.
До слова, в кінці 2020 року виявилося, що «Медзакупівлі» зірвало закупівлі ліків на суму у 949,7 мільйона гривень. Підприємство повинно було закупити 483 позиції, але 108 з них так і не купили.
Нагадаємо, державне підприємство «Медичні закупівлі України» відновило свою роботу.Держпідприємство отримало фінансування, але тільки на 4-5 місяців.
Також Інформатор писав, що міністр охорони здоров'я Максим Степанов пояснив, чому держпідприємство «Медичні закупівлі України" буде закуповувати вакцини від COVID-19 через посередника - приватну компанію «Лекхім".Мова йде про контракт з китайською компанією Sinovac на поставку 1,9 млн доз вакцин.