“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Це буде четверта хвиля за рахунком
В Україні очікується чергова, четверта хвиля коронавірусу. Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що у зв'язку з цим не слід розслаблятися.
Про це він сказав на брифінгу 11 травня, передає Інформатор .
"Чергова битва з COVID. Ми прогнозуємо, що в нас може бути четверта хвиля коронавірусу. Ми повинні все зробити, щоб цей удар не був жорстким", - заявив Степанов.
Нагадаємо, за словами прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, в Україні колективний імунітет від коронавірусу буде досягнутий у 2022 році.У цьому повинна допомогти масова вакцинація від COVID-19.
Відзначимо, раніше заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що в Україні не було першої хвилі коронавірусу.За його словами, було лише поступове зростання, а не різкий спалах, як у західних країнах.