«Це війна на виснаження. У ній не буде переможців, лише переможені. До цього списку поки входять Росія та Україна, які попри прагнення видати бажане за дійсне, більше втратили, ніж здобули.»
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
Мешканці Києва та гості міста рятуються від високих температур по-різному
Цього року за вікном частіше за все по-справжньому літня погода, а температура сягає позначок понад 30 градусів. У зв'язку з цим спецкори “Украина Сейчас” вирішили дізнатися у киян та гостей столиці, як вони намагаються рятуватися від спеки.
Про це йдеться у відеосюжеті “Украина Сейчас”. Виявилося, що мешканці Києва та гості міста рятуються від високих температур з допомогою морозива, води, кондиціонерів, холодного душу та ін.
Один з перехожих чоловіків, до якого звернулися з цим питанням, якраз ласував морозивом. Він розповів, що саме воно допомагає при високій температурі повітря.
Ще одна дівчина розповіла, що вберегтися від спеки можна з допомогою розпилювачів води, а також відпочиваючи біля водойми.
"Це чудовий метод рятування від спеки (показала вона на розпилювачі води, які встановлені на Хрещатику, - ред.), також на річку їздимо", - поділилася вона.
Серед популярних відповідей: холодні напої, вода, морозиво. Саме вони допомагають вберегтися в період спеки, діляться перехожі. А один з чоловіків говорить, що ніяк не рятується.
Ще одна дівчина віддала перевагу воді, намагаючись врятуватися від високих температур.
"Я ходжу під той фонтанчик (показала дівчина в бік фонтану на Хрещатику, - ред.) та п'ю холодну воду, і купаюсь в озері", - розповіла киянка.
Також, говорять перехожі на Хрещатику, що в спеку допомагають кондиціонери й холодний душ.
За даними Укргідрометцентру, 10 липня погода в Україні буде хмарною та теплою. Хоча серйозних опадів не передбачається, місцями можливі короткочасні невеликі дощі у Рівненській, Тернопільській та Хмельницькій областях. Найспекотніше буде в Ужгороді.
Загалом з 10 по 16 липня по всій території України очікується нестійка погода з опадами. Однак, синоптики зазначають, що температура повітря буде знаходитись в межах норми для цього періоду. А, у четвер, 13 липня, у центральних та південних областях температура повітря може сягати до +34 градусів.
Нагадаємо, "Інформатор" повідомляв, як користуватися кондиціонером влітку. Крім того, писав про переваги інверторного кондиціонера.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.