Молодіжна збірна України виграла у однолітків з Вірменії

Збірна України U-21 очолила відбіркову групу Н

Україна відкрила рахунок, але пропустила після прикрий рикошет. Перемогу українській команді приніс гол Мудрика зі штрафного.

Про події в матчах групового етапу кваліфікації на молодіжний чемпіонат Європи та результати поєдинків повідомляє Інформатор .

У вівторок, 7 вересня, молодіжна збірна України в рамках відбірного турніру до молодіжного чемпіонату Європи приймала молодіжну збірну Вірменії. Поєдинок проходив на стадіоні «Колос» у Ковалівці. Команди грали в таких складах:

Україна U-21:  Нещерет, Сич, Батагов, Толоверов, Вівчаренко, Бондаренко, Назаренко, Мудрик, Криськів, Судаков, В'юнник.

Запасні: Зновенко, Желізко, Горін, Михайленко, Драмбаєв, Алефіренко, Бражко, Супряга, Кухаревич.

Вірменія U-21:  Нерсесян, Губасарян, Ст. Мкртчян, Самсонян, Галстян, Се. Мкртчян, Мірзоян, Агасарян, Серобян, Н. Грегорян, Петросян.

Запасні: Карапетян, Манукян, Тітізян, М. Григорян, Мурадян, Ханоян, Акопян, Алавердян, Кочканян.

На правах господарів українці з перших хвилин взяли ініціативу в свої руки і провели кілька атак. Україна подала три кутових, але завершити стандарти точним ударом не вийшло. На 6-й хвилині Сич прострілив на лінію воротарського, а В'юнник не зміг акцентовано пробити.

Україна відкрила рахунок на 20-й хвилині. Захисник збірної Вірменії головою перервав простріл Назаренка, але влучив у суперника. Криськів не розгубився і з району одинадцятиметрової позначки відправив м'яч у лівий нижній кут воріт.

Після голу характер матчу не змінився. Україна продовжувала атакувати, а рідкісні удари гостей проблем Нещерету не створили. Але на 4-й компенсованій до першого тайму хвилині збірна Вірменії зрівняла рахунок. Галстян пробив з лінії штрафного, і м'яч рикошетом від Сича по високій траєкторії перелетів Нещерета і опинився в сітці.

На 56-й хвилині перестали працювати прожектори на одній з освітлювальних веж. Вирішити проблему швидко не вдалося, проте делегат УЄФА дав дозвіл продовжити матч.

На 61-й хвилині Мудрика збили за півметра від лінії штрафної. Сам потерпілий і покарав кривдників. Мудрик перекинув стінку, увігнав м'яч у ліву дев'ятку і вивів збірну України вперед. Зазначимо, що прожектори на той час вже заробили.

На 76-й хвилині Судаков пробивав на техніку, але трохи не докрутили в правий верхній кут. Потім українці втратили ще кілька нагод закріпити результат. Але і мінімальної переваги в рахунку виявилося досить для перемоги.

• Україна U-21 - Вірменія U-21 2: 1 (Криськів, 20, Мудрик, 62 - Галстян, 45 + 4);
  • Фарерські острови U-21 - Франція U-21 1: 1;
  • Північна Македонія U-21 - Сербія U-21 0: 0.
Турнирная таблица группы Н
Турнірна таблиця группи Н

Наступні матчі у відбірковій групі Н відбудуться 7 і 8 жовтня. Збірна України вирушить у гості до збірної Франції. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про події в матчі відбору до ЧС-2022 Україна - Франція і результати інших відбіркових матчів,а також про перемоги «Донбасу» в матчі Ліги чемпіонів.