"Ізраїль та Іран так давно воюють, що вже не знають, що, [хай йому грець], вони роблять", - сказав Трамп.
Я хочу, щоб цей трек став тим, що люди кидатимуть одне одному зі словами: «Коханий/кохана, дивись, це про нас». Бо він про те, як ми любимо навіть через відстань, через труднощі. Хочу, щоб ця пісня стала першим танцем на весіллях, нагадуючи, що ні війна, ні час, ні будь-які перешкоди не здатні зупинити справжнє кохання.
Шпиталь перевезуть до Славути
У вівторок, 30 березня, у Івано-Франківській області почали розбирати мобільний COVID-шпиталь.Стало відомо, що його перевезуть до Хмельницької області, до міста Славута.
Про це повідомляє прес-служба Славутської міської ради, - передає Інформатор .
У Славуті планують розгорнути мобільний шпиталь для надання медичної допомоги хворим на COVID-19.
«Шпиталь є автономним, має можливість розмістити до 120 койко-місць та відповідно з табелем, затвердженим наказом Міністерства охорони здоров'я, укомплектований обладнанням для надання медичної допомоги хворим на COVID-19», - йдеться у повідомленні.
До слова, шпиталь будуть розгортати працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій України спільно з органами місцевого самоврядування Славутської громади.
Нагадаємо, в лютому у Івано-Франківській області розгорнули мобільний шпиталь для надання медичної допомоги хворим на COVID-19.База була розрахована на 120 ліжок з індивідуальними кисневими концентраторами.
Також Інформатор писав, що у Івано-Франківській області епідситуація з поширенням COVID-19 покращилася.З понеділка, 29 березня, в регіоні послабили карантин, але «червона» зона там буде ще тиждень.