Головна
Україна
10:18, 28 Листопада
Информатор UA

Интро

За добу 27-28 листопада за вторгнення в Україну ліквідували ще 590 рашистів. Усі вони брали безпосередню участь у агресії проти українського народу та нашої свободи. Крім цього, вороги також втратили приблизно 14 одиниць військової техніки. Про втрати росіян розповіли в Генеральному штабі ЗСУ. Усього з початку повномасштабного вторгнення ліквідовано вже 87 900 окупантів. Вони свідомо пішли на війну проти іншої держави, прагнучи лише вбивати нас та знищувати наші будинки. Загальні втрати ворога з 24 лютого по 28 листопада: Гарматного м'яса ‒ близько 87 900 (+590) нелюдей ліквідовано, танків ‒ 2908 (+3) од, бойових броньованих машин ‒ 5861 (+5) од,  артилерійських систем – 1899 (+2) од, РСЗВ – 395 од, засобів ППО ‒ 209 од, літаків – 278 од, гелікоптерів – 261 од, БПЛА оперативно-тактичного рівня – 1555 од, крилатих ракет ‒ 531 од, кораблів/катерів ‒ 16 од, автомобільної техніки та автоцистерн – 4416 (+4) од, спеціальної техніки ‒ 163 од. Втрати росії будуть стабільно зростати на сотні її громадян щодня. Це продовжуватиметься доти, поки всі окупанти до останнього не заберуться геть з усієї території України, а ми не отримаємо гарантії безпеки. Втрати рф Втрати ворога рахуються безпосередньо Силами оборони прямо на місцях бойових дій. Там, де бої йдуть надто активні, провести точний підрахунок просто неможливо. Водночас, дані здебільшого можуть округлюватися у менший бік. Також можна помітити, що втрати рф від Генштабу ЗСУ сильно відрізняються від показників, наведених міжнародними організаціями та самою росією. З останнім усе очевидно - командування рф хоче приховати втрати. Водночас, міжнародні організації рахують документально підтверджені смерті рашистів, а тому не мають повної картини. ЗСУ рахують саме тіла ліквідованих окупантів, тому дані Генштабу найбільш точні. Нагадаємо, що рф готується перекинути окремі підрозділи з білорусі в Україну: зведення Генштабу.

Мобілізація до пекла: скільки російських окупантів загинули в Україні

Читать на русском

Втрати росіян станом на 28 листопада 2022 року

Читать на русском
Мобілізація до пекла: скільки російських окупантів загинули в Україні
Втрати рашистів на 28 листопада

Втрати росіян станом на 28 листопада 2022 року

За добу 27-28 листопада за вторгнення в Україну ліквідували ще 590 рашистів. Усі вони брали безпосередню участь у агресії проти українського народу та нашої свободи. Крім цього, вороги також втратили приблизно 14 одиниць військової техніки.

Про втрати росіян розповіли в Генеральному штабі ЗСУ. Усього з початку повномасштабного вторгнення ліквідовано вже 87 900 окупантів. Вони свідомо пішли на війну проти іншої держави, прагнучи лише вбивати нас та знищувати наші будинки.

Загальні втрати ворога з 24 лютого по 28 листопада:

 • Гарматного м'яса ‒ близько 87 900 (+590) нелюдей ліквідовано,
 • танків ‒ 2908 (+3) од,
 • бойових броньованих машин ‒ 5861 (+5) од, 
 • артилерійських систем – 1899 (+2) од,
 • РСЗВ – 395 од,
 • засобів ППО ‒ 209 од,
 • літаків – 278 од,
 • гелікоптерів – 261 од,
 • БПЛА оперативно-тактичного рівня – 1555 од,
 • крилатих ракет ‒ 531 од,
 • кораблів/катерів ‒ 16 од,
 • автомобільної техніки та автоцистерн – 4416 (+4) од,
 • спеціальної техніки ‒ 163 од.

Втрати росії будуть стабільно зростати на сотні її громадян щодня. Це продовжуватиметься доти, поки всі окупанти до останнього не заберуться геть з усієї території України, а ми не отримаємо гарантії безпеки.

Втрати рф

Втрати ворога рахуються безпосередньо Силами оборони прямо на місцях бойових дій. Там, де бої йдуть надто активні, провести точний підрахунок просто неможливо. Водночас, дані здебільшого можуть округлюватися у менший бік.

Також можна помітити, що втрати рф від Генштабу ЗСУ сильно відрізняються від показників, наведених міжнародними організаціями та самою росією. З останнім усе очевидно - командування рф хоче приховати втрати. Водночас, міжнародні організації рахують документально підтверджені смерті рашистів, а тому не мають повної картини. ЗСУ рахують саме тіла ліквідованих окупантів, тому дані Генштабу найбільш точні.

Нагадаємо, що рф готується перекинути окремі підрозділи з білорусі в Україну: зведення Генштабу.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.