Головна
Україна
Події
12:50, 13 Квітня
Информатор UA

Интро

Іспанське місто Фуентес де Андалусія тимчасово перейменують в Україну на знак солідарності з Україною. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Noticias. Україною місто називатиметься під час Великодніх свят з 10 до 16 квітня. Також вулиці перейменували на назви українських міст, а саме Київ, Маріуполь, Харків, Херсон чи Одеса. Нагадаємо, голова Єврокомісії та Верховний представник ЄС відвідали Бучу. Крім того, прем'єр Великобританії Борис Джонсон несподівано приїхав до Києва. Також Інформатор писав, що Південна Корея передасть Україні бронежилети, каски та аптечки. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Місто в Іспанії на тиждень перейменують на Україну

Читать на русском
Місто в Іспанії на тиждень перейменують на Україну

Також вулиці назвуть українськими містами

Іспанське місто Фуентес де Андалусія тимчасово перейменують в Україну на знак солідарності з Україною. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Noticias.

Україною місто називатиметься під час Великодніх свят з 10 до 16 квітня. Також вулиці перейменували на назви українських міст, а саме Київ, Маріуполь, Харків, Херсон чи Одеса. 

Нагадаємо, голова Єврокомісії та Верховний представник ЄС відвідали Бучу.

Крім того, прем'єр Великобританії Борис Джонсон несподівано приїхав до Києва

Також Інформатор писав, що Південна Корея передасть Україні бронежилети, каски та аптечки.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.