Мішель Хазанавічус став амбасадором UNITED24

Читать на русском

Відомий режисер представлятиме у Франції інтереси України

Читать на русском
Мішель Хазанавічус став амбасадором UNITED24
Список друзів України збільшується

Відомий режисер представлятиме у Франції інтереси України

Французький режисер та актор Мішель Хазанавічус, як з'ясувалося, справді приїхав до України не просто так. Режисер представлятиме у Франції благодійну платформу UNITED24. Про це у своєму зверненні заявив президент України Володимир Зеленський.

«Зустрівся сьогодні з амбасадорами нашої благодійної платформи UNITED24, нашою спортсменкою Еліною Світоліною та французьским режисером Мішелем Хазанавічусом. Мішель приєднався до амбасадорів і буде допомагати нам з відбудовою. Це наш перший голос UNITED24 у Франції, і я вірю, що цей голос буде потужним. Був радий почути, що наша державна благодійна платформа змогла акумулювати вже майже 300 млн долл. від звичайних людей і компаній з понад 100 країн світу».

 

У січні 2023 року Мішель Хазанавічус передав до Фонду Олени Зеленської 125 тисяч євро для відновлення лікарні в Ізюмі. Гроші було зібрано шляхом аукціону. Режисер організував розпродаж речей, які належали відомим представникам шоу-бізнесу. Наприклад, Том Хенкс передав аукціону друкарську машинку зі своєї колекції, Катрін Денев – особисту косметичку, Ален Делон – фотографію з фільму «Басейн», надруковану на дереві, а Наталі Портман – кілька підписаних рідкісних постерів. Томас Бангальтер, французький музикант, колишній учасник гурту Daft Punk, виставив на аукціон шолом робота з фільму «Електрома».

Мішель Хазанавічюс

 

Загалом у ході аукціону було зібрано 250 тисяч євро. Мішель Хазанавічюс пожертвував половину зібраних коштів на ініціативу UNITED24, а іншу половину – до Фонду Олени Зеленської.

UNITED24

Портал UNITED24 є зручним інструментом для збору коштів на офіційні рахунки Міністерства оборони, Міністерства охорони здоров’я та Міністерства інфраструктури України. Дана платформа працює в режимі «єдиного вікна» для пожертв від благодійних організацій міжнародних партнерів та громадян для підтримки України.

Національна платформа працює за такими напрямами:

  • допомога Збройним Силам України;
  • гуманітарна;
  • медична допомога і допомога дітям;
  • відновлення інфраструктури;
  • цифрова та інформаційна протидія збройній агресії.

 

Раніше Інформатор повідомляв про візит Мішеля Хазанавічуса в Україну.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.       

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.