Головна
Бізнес
Інтернет і ІТ
13:26, 9 Лютого
Информатор UA

Интро

Напередодні компанія Meta, якій належать соціальні мережі Facebook та Instagram, заявила, що може припинити діяльність цих соцмереж у Європі. У разі відключення соцмережі перестануть працювати і в Україні. Проте міністри ЄС вважають, що Європа це переживе. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Bloomberg. У відповідь на погрози компанії Meta міністр економіки Німеччини Роберт Габек та міністр фінансів Франції Бруно Ле Мер виступили зі спільною заявою. Обидва зійшлися на думці, що Європу не злякати закриттям соцмереж, і підкреслили, що Meta повинна дотримуватися нових правил ЄС, інакше її платформи соціальних мереж будуть заборонені по всій Європі. Після злому я жив без Facebook та Twitter протягом чотирьох років, і життя було фантастичним. Європейський союз це такий великий внутрішній ринок із такою великою економічною силою, що, якщо ми діятимемо спільно, нас не залякати чимось подібним, заявив Роберт Габек Я можу підтвердити, що життя дуже хороше без Facebook, і що ми дуже добре жили б без Facebook. Цифрові гіганти повинні розуміти, що Європейський континент чинитиме опір і затверджуватиме свій суверенітет, підкреслив Бруно Ле Мер. Нагадаємо, закриття соцмереж може статися через новий закон ЄС. Згідно з ним компанії, які збирають дані користувача в Європі, повинні зберігати і обробляти ці дані на європейських серверах. Однак дані Facebook та Instagram обробляються як на серверах у США, так і на європейських серверах, що має вирішальне значення для націлення реклами та підприємств, що працюють на цих соціальних платформах. У звіті, представленому Комісії з цінних паперів та бірж, Meta припускає, що, якщо компанія не дотримуватиметься нових правил ЄС, вона просто припинить надавати свої послуги Facebook та Instagram у Європі. Раніше ми повідомляли, що Зеленський відповів на вимогу відкрити офіси Google та Facebook. Також писали про те, що геомагнітна буря знищила одразу 40 супутників Starlink. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.

Міністри ЄС заявили, що Європа переживе блокування Facebook та Instagram

Читать на русском
Міністри ЄС заявили, що Європа переживе блокування Facebook та Instagram

Європу не злякати закриттям соцмереж

Напередодні компанія Meta, якій належать соціальні мережі Facebook та Instagram, заявила, що може припинити діяльність цих соцмереж у Європі. У разі відключення соцмережі перестануть працювати і в Україні. Проте міністри ЄС вважають, що Європа це переживе.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Bloomberg.

У відповідь на погрози компанії Meta міністр економіки Німеччини Роберт Габек та міністр фінансів Франції Бруно Ле Мер виступили зі спільною заявою. Обидва зійшлися на думці, що Європу не злякати закриттям соцмереж, і підкреслили, що Meta повинна дотримуватися нових правил ЄС, інакше її платформи соціальних мереж будуть заборонені по всій Європі.

«Після злому я жив без Facebook та Twitter протягом чотирьох років, і життя було фантастичним. Європейський союз — це такий великий внутрішній ринок із такою великою економічною силою, що, якщо ми діятимемо спільно, нас не залякати чимось подібним», – заявив Роберт Габек

«Я можу підтвердити, що життя дуже хороше без Facebook, і що ми дуже добре жили б без Facebook. Цифрові гіганти повинні розуміти, що Європейський континент чинитиме опір і затверджуватиме свій суверенітет», — підкреслив Бруно Ле Мер.

Нагадаємо, закриття соцмереж може статися через новий закон ЄС. Згідно з ним компанії, які збирають дані користувача в Європі, повинні зберігати і обробляти ці дані на європейських серверах. Однак дані Facebook та Instagram обробляються як на серверах у США, так і на європейських серверах, що має вирішальне значення для націлення реклами та підприємств, що працюють на цих соціальних платформах. У звіті, представленому Комісії з цінних паперів та бірж, Meta припускає, що, якщо компанія не дотримуватиметься нових правил ЄС, вона просто припинить надавати свої послуги Facebook та Instagram у Європі.

Раніше ми повідомляли, що Зеленський відповів на вимогу відкрити офіси Google та Facebook.

Також писали про те, що геомагнітна буря знищила одразу 40 супутників Starlink.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.