«Минай» програв у Львові та втратив лідерство - підсумки 28-го туру у Першій лізі

«Інгулець» очолив турнірну таблицю першої ліги чемпіонату України з футболу. «Минай» - другий, ще три клуби ведуть переслідування лідерів.

У понеділок, 3 серпня, команди Першої ліги провели матчі 28-го туру чемпіонату України з футболу. Про це повідомляє Інформатор.

У центральному матчі туру на львівському стадіоні «Скіф» футбольний клуб «Рух» приймав лідера турнірної таблиці «Минай». Обидві команди ведуть запеклу боротьбу за підвищення в класі. Перший тайм пройшов з невеликою перевагою господарів. «Рух» створив більше небезпечних моментів біля воріт суперника, і в підсумку втілив свою перевагу у забитий м'яч. На останній хвилині першого тайму господарі поля отримали право на кутовий. Захисник «Руху» Юрій Копина підключився до атаки своєї команди, та з району одинадцятиметрової позначки пробив спочатку у гравця суперника, а потім з другої спроби відправив м'яча у сітку воріт. Другий тайм пройшов у рівній боротьбі. Команди обмінювалися атаками, але до забитих м'ячів справа не дійшла. «Минай» програв та втратив лідерство в турнірній таблиці за 2 тури до фінішу чемпіонату.

У матчах інших команд, які претендують на три путівки до Прем'єр-ліги, «Інгулець» обіграв «Кремінь» 3: 0, луцька «Волинь» перемогла «Черкащину» 2: 0, а в матчі «Агробізнес» - «Миколаїв» була зафіксована нічия - 2: 2. У Першій лізі ГФК «Металург» (Запоріжжя), який веде боротьбу за виживання, з рахунком 1: 0 обіграв «Прикарпаття». «Гірник-Спорт» забив два м'ячі у ворота «Авангарду» (2: 0). У матчі «Балкани» - «Оболонь» зафіксована нічия 1: 1, яка позбавила киян навіть теоретичних шансів на підвищення в класі. Не виявили сильнішого і в матчі «Металіст 1925» - «Чорноморець», в якому команди не зуміли вразити ворота суперника (0: 0).

Перед двома кінцевими турами в турнірній таблиці лідирує «Інгулець», що має в своєму активі 58 очок. Друге місце з 56-ма очками займає «Минай». «Агробізнес», «Волинь» і «Рух» набрали по 54 очки, однак у команди зі Львова є матч у запасі. Матчі наступного туру відбудуться у п'ятницю, 7 серпня.

Раніше ми повідомляли, коли українські клуби почнуть виступи у єврокубках сезону 2020/2021.