Головна
Життя
Будівництво
10:34, 25 Травня
Информатор UA

Интро

Підприємство Регіональна газова компанія (РГК) поставила у Миколаїв обладнання, яке дозволяє максимально швидко відновлювати пошкоджені в результаті обстрілів газопроводи. Про це повідомили в Миколаївській обласній адміністрації. У Миколаєві продовжують оснащувати котельні сучасним газовим обладнанням з використанням провідних європейських технологій, зазначили в адміністрації. Технічний директор АТ Дмитро Грицай розповів про те, що у РГК є три заводи, які постачають газове обладнання, необхідне для термінового ремонту газопроводів. Одна з котелень Миколаєва вже пройшла відповідну реконструкцію із заміною та встановленням сучасного шафового газорегуляторного пункту, який дасть можливість забезпечити безперебійну роботу мереж. Інші котельні міста також пройшли модернізацію або готуються до неї. Котельня, котру було реконструйовано наприкінці минулого року, дозволила зекономити 30% газу, що становить 15-20 млн грн. У Миколаївській ОВА кажуть, що до початку наступного опалювального сезону планується завершити всі ремонтні заходи. Проте основні ризики для безперебійної роботи котелень, а саме ворожі артилерійські обстріли, залишаються актуальними, нагадали в ОВА. Раніше заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко заявив, що у 120 населених пунктах Київської області завершено відновлення послуги розподілу природного газу.

Миколаїв отримав обладнання, яке дозволяє швидко відновлювати пошкоджені газопроводи

Читать на русском
Миколаїв отримав обладнання, яке дозволяє швидко відновлювати пошкоджені газопроводи

Одна з котелень Миколаєва вже пройшла відповідну реконструкцію

Підприємство «Регіональна газова компанія» (РГК) поставила у Миколаїв обладнання, яке дозволяє максимально швидко відновлювати пошкоджені в результаті обстрілів газопроводи.

Про це повідомили в Миколаївській обласній адміністрації.

«У Миколаєві продовжують оснащувати котельні сучасним газовим обладнанням з використанням провідних європейських технологій», – зазначили в адміністрації.

Технічний директор АТ «Миколаївгаз» Дмитро Грицай розповів про те, що у РГК є три заводи, які постачають газове обладнання, необхідне для термінового ремонту газопроводів. Одна з котелень Миколаєва вже пройшла відповідну реконструкцію із заміною та встановленням сучасного шафового газорегуляторного пункту, який дасть можливість забезпечити безперебійну роботу мереж.

Інші котельні міста також пройшли модернізацію або готуються до неї.

Котельня, котру було реконструйовано наприкінці минулого року, дозволила зекономити 30% газу, що становить 15-20 млн грн. У Миколаївській ОВА кажуть, що до початку наступного опалювального сезону планується завершити всі ремонтні заходи.

Проте основні ризики для безперебійної роботи котелень, а саме ворожі артилерійські обстріли, залишаються актуальними, нагадали в ОВА.

Раніше заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко заявив, що у 120 населених пунктах Київської області завершено відновлення послуги розподілу природного газу.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.