«США припиняють постачати нам ракети для ППО. Це примус до поступової капітуляції. Коли по містам почнуть летіти сотні балістичних ракет і тисячі дронів. І коли все це буде неможливо збивати - нам доведеться сідати за стіл переговорів.»
Це справжній синтез поколінь, у якому два різні музичні світи обʼєдналися в одній пісні, поєднавши досвід і новаторство, традиції й експерименти. Ця пісня про розкіш кохання, яка розвіюється, про любов, яка щезає, залишаючи після себе лиш "Шик і дим".
Інструкція з'явилася на офіційному сайті Microsoft
У понеділок, 4 жовтня, компанія Microsoft випустила свою нову операційну систему Windows11.Система вже доступна для скачування, проте Microsoft розповіла, як встановити Windows 11 на непідтримувані ПК.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Microsoft .
На офіційному сайті компанії з'явилася сторінка з описом всіх варіантів встановлення Windows 11. Там також є спосіб, який дозволяє обійти перевірку процесора і модуля TPM 2.0 і встановити ОС навіть на ПК, які не підтримуються. Компанія Microsoft не рекомендує встановлювати Windows 11 на пристрої, які не відповідають мінімальним вимогам, адже можуть виникнути проблеми сумісності і ОС перестане отримувати оновлення. Однак це можна зробити на свій страх і ризик.
Для ручного встановлення Windows 11 необхідно використовувати ISO-файл і фірмову утиліту для створення завантажувального носія. Ці інструменти можна скачати на офіційному сайті Microsoft.На непідтримуваному ПК для обходу обмежень по процесору і TPM 2.0 необхідно додати один параметр в реєстрі. Для цього потрібно:
Після цього при встановленні Windows 11 вона не буде перевіряти модель процесора і наявність TPM 2.0. Однак задля встановлення все ж буде потрібен модуль TPM версії 1.2. Він є в тому чи іншому вигляді в більшості сучасних комп'ютерів, але може бути відключений в BIOS за замовчуванням (перевірити версію TPM можна, натиснувши Win + R і виконавши команду tpm.msc). У компанії зазначили, що такий спосіб встановлення Windows 11 краще використовувати тільки у крайніх випадках, коли це рекомендують сервісні центри.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .