Головна
Життя
Мода
12:53, 7 Жовтня
Информатор UA

Интро

Microsoft і Adidas випустять спеціальну версію кросівок до 20-річчя оригінальної консолі.  Про це повідомляється на офіційному сайті Xbox,- передає Інформатор . Про співпрацю компаній стало відомо ще навесні поточного року. Тепер же вони розповіли про кросівки, які випустять на честь 20-ї річниці оригінальної Xbox.      Перша пара взуття увійде до лінійки Forum Tech. Кросівки пофарбовані в кольори Xbox - зелений і чорний. На «язичку» розташований логотип ігрового пристрою.   Взуття Xbox 20th Forum Tech вийде в обмеженому тиражі. Правда, схоже на те, що в продажу їх чекати не варто. Microsoft замість цього збирається розіграти їх серед фанатів.  У найближчі місяці Adidas повинна представити і інші моделі кросівок в стилі «минулих і нинішніх поколінь» консолей Xbox. Їх вже можна буде придбати в магазинах. Видання Complex стверджує, що разом з Forum Tech вийдуть ще дві пари взуття з серії баскетбольного взуття Forum Mid. Оригінальна консоль Xbox вийшла 15 листопада 2001 року. Випуск нових кросівок приурочений саме до 20-річчя пристрою.  Нагадаємо, що Adidas продає Reebok за 2,5 мільярда доларів . Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут . 

Microsoft разом з Adidas анонсували кросівки, стилізовані під оригінальну Xbox

Читать на русском

Компанії вирішили випустити взуття на честь 20-річчя консолі

Читать на русском
Microsoft разом з Adidas анонсували кросівки, стилізовані під оригінальну Xbox

Компанії вирішили випустити взуття на честь 20-річчя консолі

Microsoft і Adidas випустять спеціальну версію кросівок до 20-річчя оригінальної консолі. 

Про це повідомляється на офіційному сайті Xbox,- передає Інформатор .

Про співпрацю компаній стало відомо ще навесні поточного року. Тепер же вони розповіли про кросівки, які випустять на честь 20-ї річниці оригінальної Xbox. 

 

 

Перша пара взуття увійде до лінійки Forum Tech. Кросівки пофарбовані в кольори Xbox - зелений і чорний. На «язичку» розташований логотип ігрового пристрою.

 

Взуття Xbox 20th Forum Tech вийде в обмеженому тиражі. Правда, схоже на те, що в продажу їх чекати не варто. Microsoft замість цього збирається розіграти їх серед фанатів. 

У найближчі місяці Adidas повинна представити і інші моделі кросівок в стилі «минулих і нинішніх поколінь» консолей Xbox. Їх вже можна буде придбати в магазинах. Видання Complex стверджує, що разом з Forum Tech вийдуть ще дві пари взуття з серії баскетбольного взуття Forum Mid.

Оригінальна консоль Xbox вийшла 15 листопада 2001 року. Випуск нових кросівок приурочений саме до 20-річчя пристрою. 

Нагадаємо, що Adidas продає Reebok за 2,5 мільярда доларів .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.