Головна
Світ
16:42, 22 Грудень
Информатор UA

Интро

Компанія Microsoft продовжує відзначати 20-річчя Xbox разом з Adidas. Знайти кросівки можна на сайті Adidas, – передає Інформатор. У рамках 20-річчя компанії випускають кросівки, стилізовані під різноманітні консолі Xbox. Це вже третя модель кросівок. Перші з них зроблено на базі моделі Forum Tech – отримати їх змогли лише фанати. Друга версія створена на базі моделі Forum Mid, а купити їх можна було лише у США та Канаді. Нова модель базується на моделі Tech Boost. Її можна буде купити вже по всьому світі. Кросівки зроблені у стилі Xbox Series X/S. Чорна сітка та підкладка зеленого кольору всередині схожі на вентиляційні отвори у Xbox Series X. Логотип взято прямо з геймпада. На сайті Adidas кросівки Xbox Series X Forum Tech Boost коштують 140 доларів. Нагадаємо, що Microsoft випустила документальний серіал історії Xbox. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.

Microsoft і Adidas випустили нові кросівки у стилі Xbox Series X

Читать на русском

Купити їх можна по всьому світу

Читать на русском
Microsoft і Adidas випустили нові кросівки у стилі Xbox Series X

Купити їх можна по всьому світу

Компанія Microsoft продовжує відзначати 20-річчя Xbox разом з Adidas.

Знайти кросівки можна на сайті Adidas, – передає Інформатор.

У рамках 20-річчя компанії випускають кросівки, стилізовані під різноманітні консолі Xbox. Це вже третя модель кросівок. Перші з них зроблено на базі моделі Forum Tech – отримати їх змогли лише фанати. Друга версія створена на базі моделі Forum Mid, а купити їх можна було лише у США та Канаді.

Нова модель базується на моделі Tech Boost. Її можна буде купити вже по всьому світі.

Кросівки зроблені у стилі Xbox Series X/S. Чорна сітка та підкладка зеленого кольору всередині схожі на вентиляційні отвори у Xbox Series X. Логотип взято прямо з геймпада. На сайті Adidas кросівки Xbox Series X Forum Tech Boost коштують 140 доларів.

Нагадаємо, що Microsoft випустила документальний серіал історії Xbox.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.