Головна
Україна
Політика
22:11, 23 Січня
Информатор UA

Интро

Канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що запрваджувати санкції проти Росії у разі нового вторгнення в Україну потрібно обережно. Він сказав, що ці заходи можуть мати наслідки для інших держав. Як передає Інформатор, про це повідомив Шольц в інтерв'ю виданню Sueddeutsche Zeitung. За словами Шольца, Європа та США мають ретельно поміркувати щодо санкцій проти Росії, особливо на тлі газової кризи. Серед можливих заходів розглядається обмеження роботи газогону Північний потік-2, який збудував російський разом із провідними енергетичними компаніями Німеччини, Франції та Австрії. Розсудливість диктує вибір заходів, які вплинуть на тих, хто порушує спільно узгоджені принципи. Водночас ми маємо враховувати наслідки, які це матиме для нас, - заявив канцлер Німеччини. Він наголосив, що ніхто не повинен думати, що існують якісь заходи, які пройдуть без наслідків для Німеччини. Шольц також заперечив, що Сполучені Штати та Європа не можуть домовитися про спільний набір санкцій: У колі союзників ми погоджуємо можливі заходи. Це добре. Ми маємо вміти діяти у разі надзвичайної ситуації. Нагадаємо, прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон заявив, що будь-яке вторгнення Росії в Україну стане катастрофою для всього світу. Це буде катастрофою для РФ. Раніше глава держави Володимир Зеленський закликав українців не панікувати через чутки та інформацію у ЗМІ про можливе нове вторгнення Росії в Україну. За його словами, ризики існують не один день, і зараз вони не стали більшими. Також ми розповідали, коли Росія відведе війська від кордонів України. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

«Ми повинні враховувати наслідки»: Канцлер Німеччини закликав обережно запроваджувати санкції проти РФ

Читать на русском
«Ми повинні враховувати наслідки»: Канцлер Німеччини закликав обережно запроваджувати санкції проти РФ

За його словами, ці заходи не пройдуть без наслідків для Німеччини

Канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що запрваджувати санкції проти Росії у разі нового вторгнення в Україну потрібно обережно. Він сказав, що ці заходи можуть мати наслідки для інших держав. 

Як передає Інформатор, про це повідомив Шольц в інтерв'ю виданню Sueddeutsche Zeitung

За словами Шольца, Європа та США мають ретельно поміркувати щодо санкцій проти Росії, особливо на тлі газової кризи.

Серед можливих заходів розглядається обмеження роботи газогону «Північний потік-2», який збудував російський «Газпром» разом із провідними енергетичними компаніями Німеччини, Франції та Австрії.

«Розсудливість диктує вибір заходів, які вплинуть на тих, хто порушує спільно узгоджені принципи. Водночас ми маємо враховувати наслідки, які це матиме для нас», - заявив канцлер Німеччини.

Він наголосив, що ніхто не повинен думати, що існують якісь заходи, які пройдуть без наслідків для Німеччини.

Шольц також заперечив, що Сполучені Штати та Європа не можуть домовитися про спільний набір санкцій: «У колі союзників ми погоджуємо можливі заходи. Це добре. Ми маємо вміти діяти у разі надзвичайної ситуації».

Нагадаємо, прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон заявив, що будь-яке вторгнення Росії в Україну стане катастрофою для всього світу. Це буде катастрофою для РФ. 

Раніше глава держави Володимир Зеленський закликав українців не панікувати через чутки та інформацію у ЗМІ про можливе нове вторгнення Росії в Україну. За його словами, ризики існують не один день, і зараз вони не стали більшими. 

Також ми розповідали, коли Росія відведе війська від кордонів України.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.