«Металіст 1925» в результативному матчі обіграв «Чорноморець»

Матчем «Металіст 1925» - «Чорноморець» стартував третій тур УПЛ.

Харків'яни двічі поступалися по ходу матчу, але зуміли вирвати перемогу. «Чорноморець» забив перші м'ячі в сезоні.

Про хід поєдинків Прем'єр-ліги і результати зустрічей повідомляє Інформатор з посиланням на УПЛ .

У п'ятницю, 6 серпня, в стартовому поєдинку третього туру зустрілися команди, які поповнили в цьому сезоні лави клубів УПЛ. У Харкові «Металіст 1925» приймав одеський «Чорноморець». Команди грали в таких складах:

«Металіст 1925»: Сидоренко, Жичиков, Ткачук, Шершень, Западня, Голодюк, Габелок, Криськів, Протасов, Фабіньо, Батюшин.

Запасні: Коваленко, Єрмаков, Ченбай, Квакіч, Ременюк, Дмитренко, Кравченко, Савін, Задерака.

«Чорноморець»: Варакута, Путря, Михайленко, Дубко, Кузик, Білошевський, Кадірі, Брагар, Бугай, Штогрин, Ванат.

Запасні: Паламарчук, Тлумак, Скорко, С. Кравченко, Сухоручко, Надольский, Ісаєнко, Авагімян, Мащенко.

Господарі розпочали матч активніше і на перших хвилинах провели дві атаки. У першій з них Кадірі заблокував удар Голодюка, а в другій Протасов головою пробив зовсім неточно.

На 15-й хвилині Ванат втік в контратаку, але не менш швидкий Фабіньо не дозволив форварду «Чорноморця» пробити по воротах. А через дві хвилини гості забили свій перший м'яч в поточному сезоні. Бугай в падінні пробив у захисника, а потім, вже лежачи на газоні, зорієнтувався в ситуації і відправив м'яч, що відскочив в лівий кут.

Харків'яни відігралися досить швидко. На 22-й хвилині Кадірі, перериваючи передачу суперника, в підкаті вибив м'яч прямо на ногу Батюшина, який одразу ж розстріляв лівий нижній кут воріт «Чорноморця».

На 31-й хвилині Кадірі прийшов на подачу кутового у чужу штрафну, прийняв м'яч і пробив з розвороту. Сидоренко, зробивши пару кроків вперед, встиг скоротити кут обстрілу і прийняв удар на себе.

На 43-й хвилині «Чорноморець» знову вийшов вперед. Михайленко зробив закид на хід партнеру, Бугай увірвався в штрафну, фінтом прибрав захисника і точно пробив в правий нижній кут.

На 52-й хвилині Авагімян відгукнувся на подачу з лівого флангу і пробив у дотик. Сидоренко встиг скластися і парирував удар, а потім вибив м'яч на кутовий. На 58-й хвилині Батюшин прямим ударом зі штрафного струсонув ліву штангу воріт «Чорноморця». Варакута в цьому епізоді залишався в ролі глядача і на удар Батюшина не реагував.

На 63-й хвилині Варакута відбив удар Криськіва з гострого кута, а добивання Фабіньо пройшло вище воріт. Однак уже в наступній атаці господарі зрівняли рахунок. Фабіньо справа прострілив уздовж воротарської, і Голодюк переправив м'яч у порожній кут воріт.

Минуло трохи більше хвилини і «Металіст 1 925» повів у рахунку. Фабіньо знову прострілив справа, м'яч влучив у ногу Дубко і прошмигнув у ближній кут воріт «Чорноморця».

Гравці «Металіста 1925» свого вже не упустили і здобули другу перемогу в сезоні. «Чорноморець» програв третій матч поспіль, причому в кожному з цих поєдинків пускав по три голи.

• «Металіст 1 925» - «Чорноморець» 3: 2 (Батюшин, 22, Голодюк, 64, Дубко, 66 (автогол) - Бугай, 17, 43).

Решта матчів третього туру відбудуться 7, 8 і 9 серпня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв, про результати матчів третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи і Ліги Конференцій,а також про підсумки змагань Олімпіади в Токіо, що відбулися 6 серпня

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписати на канал у Viber можна тут