«Ніхто не просить Зеленського визнати Крим російською територією»
«Не буде жодної угоди, яка дасть Росії міцніші основи, необхідні для перегрупування та повернення з більшим насильством».
Нова пісня Злати — це щира й смілива спроба сказати вголос про те, що переживає кожен, хто стикається з осудом, плітками та хейтом. Але головне послання — не зупиняйся. Не здавайся. Іди вперед.
Росіяни обіцяють надати виплати в обмін на заяви про "українську агресію" в Запорізькій області
Росіяни пропонують мешканцям тимчасово окупованих територій (ТОТ) України сумнівний спосіб заробітку. Так, ворожі пропагандисти пропонують людям гроші за брехню про Україну. Від охочих співпрацювати з загарбниками вимагають засвідчити, що нібито українські сили "напали" на свій регіон та обстрілюють цивільних.
Цю кампанію кремлівські посіпаки оформили у якості надання "виплат постраждалим від української агресії". Для того, щоб її отримати, необхідно заповнити відповідну заяву. Про це у неділю, 24 грудня, повідомив Центр нацспротиву.
"На ТОТ Запорізької області окупаційна адміністрація обіцяє виплатити допомогу “постраждалим від української агресії”. Єдиною умовою є заява на її отримання, яка по факту є свідченням того, що нібито Україна напала на регіон й обстрілює мирне населення", - йдеться у повідомленні.
Таким чином росіяни намагаються перекинути вину за численні злочини на Україну. Центр національного спротиву закликав ігнорувати ініціативи росіян. Також там натякнули, що навіть за умови участі у такій ініциативі грошей від окупантів можна все одно не отримати, оскільки загарбнику не притаманно дотримуватись власних обіцянок.
Відомо, що російські пропагандисти вигадали новий фейк про Україну в контексті зимових свят. Нібито влада заборонила Діда Мороза та Снігуроньку. Росіяни брешуть, що українцям за використання цих образів загрожує штраф.
Водночас в Україні немає подібних указів від Мінкульту, як і немає окремих розпоряджень для освітніх установ від МОН України. Ба більше, у мережі можна знайти безліч оголошень з пропозиціями запросити Діда Мороза та Снігуроньку до дітей у різних регіонах країни.
Один з топ-пропагандистів Кремля Дмитро Медведєв, який за сумісництвом є заступником голови радбезу рф, видав нову абсурдну заяву. Цього разу він чи то пожартував, чи то навмисно збрехав, що приготування або підготовка до приготування "салату олів'є" або "салату оселедець під шубою" карається в Україні позбавленням волі на строк семи років або штрафом у розмірі одного мільйона грн.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.