Головна
Україна
Політика
18:43, 23 Червня
Информатор UA

Интро

Росія нарощує контрінформаційну політику у світі, прагнучи поступок від України, тому необхідно постійно нагадувати, що якщо війну не зупинити, вона буде тільки розширюватися. Про це заявив радник голови Офісу президента Михайло Подоляк в інтерв'ю виданню , передає Інформатор. За його словами, з 2008 року росія вкладала великий ресурс у створення мережі проросійського лобі, яка об'єднує політиків різного рівня та ешелонів, журналістів, громадських діячів, представників професури, культурного середовища. Зараз вони пропонують наративчерез газети та громадські дискусії про те, що Росія елемент Європи, треба думати та враховувати її інтереси. Що треба йти на поступки, а процес перемовин має враховувати умови РФ, сказав він. Подоляк додав, що росія відчула, що довоєнна риторика страху частково починає з'являтись у європейських, глобальних медіа, і рф вкладатиметься в тонку роботу, щоб змусити Україну до певної згоди. Водночас він зазначив, що люди,які безпосередньо не беруть участі в бойових діях, не можуть постійно перебувати в стані та концентрувати свою увагу. Будь-яка людина прагне жити в комфорті й не бачити негативу, особливо жителі тих країн, які не зазнають емоційного тиску війни. Ми не повинні розслаблятися та маємо постійно їм показувати реальну історію війни картинки, людей, які страждають, події на сході, обсяг та інтенсивність обстрілів з боку РФ, руйнування нашої країни багатьох сіл і міст фізично вже немає. Треба тисячу разів повторювати про те, що в нас війна. Тисячу разів про те, що сьогодні люди не просто вимушені втікати від війни, а поневірятися, бо війна ще не закінчена, і вони не можуть повернутися. У нас гігантський обсяг вторгнення, лінія фронту понад тисячу кілометрів. У цих містах і селах люди постійно під сильним тиском і в очікуванні обстрілів, наголосив радник голови ОП. Він підкреслив, що важливо, щоб було не просто занепокоєння, а реальна допомога Україні з боку інших держав. Нам доведеться повторювати багато разів, що війна нікуди не поділася. І якщо ми її не зупинимо, то вона просто буде розширюватися, і дедалі більше людей платитимуть величезну ціну, додав Подоляк. Нагадаємо, ранішеПодоляк заявив, що мирні переговори із росією можуть відновитися, коли агресор зазнає поразки, а Україна відновить свою територіальну цілісність. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Маємо постійно показувати реальну історію війни партнерам, бо інакше росія цим скористається - Подоляк

Читать на русском
Маємо постійно показувати реальну історію війни партнерам, бо інакше росія цим скористається - Подоляк

рф вкладатиметься в тонку роботу, щоб змусити Україну до певної згоди, переконаний він

Росія нарощує контрінформаційну політику у світі, прагнучи поступок від України, тому необхідно постійно нагадувати, що якщо війну не зупинити, вона буде тільки розширюватися.

Про це заявив радник голови Офісу президента Михайло Подоляк в інтерв'ю виданню «Бабель», передає Інформатор

За його словами, з 2008 року росія вкладала великий ресурс у створення мережі проросійського лобі, яка об'єднує політиків різного рівня та ешелонів, журналістів, громадських діячів, представників професури, культурного середовища. 

«Зараз вони пропонують наратив через газети та громадські дискусії про те, що Росія – елемент Європи, треба думати та враховувати її інтереси. Що треба йти на поступки, а процес перемовин має враховувати умови РФ», – сказав він. 

Подоляк додав, що росія відчула, що довоєнна риторика страху частково починає з'являтись у європейських, глобальних медіа, і рф вкладатиметься в тонку роботу, щоб змусити Україну до певної згоди.

Водночас він зазначив, що люди, які безпосередньо не беруть участі в бойових діях, не можуть постійно перебувати в «адреналіновому» стані та концентрувати свою увагу. Будь-яка людина прагне жити в комфорті й не бачити негативу, особливо жителі тих країн, які не зазнають емоційного тиску війни.

«Ми не повинні розслаблятися та маємо постійно їм показувати реальну історію війни – картинки, людей, які страждають, події на сході, обсяг та інтенсивність обстрілів з боку РФ, руйнування нашої країни – багатьох сіл і міст фізично вже немає. Треба тисячу разів повторювати про те, що в нас війна. Тисячу разів про те, що сьогодні люди не просто вимушені втікати від війни, а поневірятися, бо війна ще не закінчена, і вони не можуть повернутися. У нас гігантський обсяг вторгнення, лінія фронту – понад тисячу кілометрів. У цих містах і селах люди постійно під сильним тиском і в очікуванні обстрілів», – наголосив радник голови ОП.

Він підкреслив, що важливо, щоб було не просто занепокоєння, а реальна допомога Україні з боку інших держав.

«Нам доведеться повторювати багато разів, що війна нікуди не поділася. І якщо ми її не зупинимо, то вона просто буде розширюватися, і дедалі більше людей платитимуть величезну ціну», – додав Подоляк.

Нагадаємо, раніше Подоляк заявив, що мирні переговори із росією можуть відновитися, коли агресор зазнає поразки, а Україна відновить свою територіальну цілісність.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.