"Якщо у вас не буде солдатів на фронті, ви втратите одну територію, втратите село, а після села ви втратите місто"
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
МАУ полетить до Мексики
Міжнародні авіалінії України отримали права на польоти з Києва на відомий мексиканський курорт Канкун. Він розташований на березі Карибського моря.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на avianews.com .
Згідно з наказом Державіаслужби України №384 від 5 березня 2021 року, авіакомпанія зможе виконувати до Мексики по два чартерні рейси в тиждень в період з 28 березня по 30 жовтня.
Документ також дозволяє МАУ запустити чартери з Києва до турецького міста Невшехір в Каппадокії і грецького міста Яніна.
На даний момент авіаперевізник офіційно анонсував тільки старт рейсів до Невшехіру з 25 березня. Польоти заплановані з частотою два рази на тиждень - по четвергах і неділях. Продаж квитків відкрита на сайті авіаперевізника.
Раніше Інформатор повідомляв, що МАУ скасувала штрафи за зміну дати вильоту.
Також повідомлялося, МАУ відкриває п'ять нових міжнародних авіарейсів з Києва .