«Маріуполь» в домашньому матчі поступився «Чорноморцю»

У матчі команд з берегів Азовського і Чорного морів сильнішими виявилися одесити.

«Маріуполь» забив першим, але вже через три хвилини пропустив в свої ворота. Ударний початок другого тайму дозволив «Чорноморцю» здобути першу перемогу в сезоні.

Про хід поєдинків Прем'єр-ліги і результати зустрічей повідомляє Інформатор з посиланням на УПЛ .

У понеділок, 16 серпня, матчем «Маріуполь» - «Чорноморець» продовжилася та що розтягнулася на 5 днів ігрова програма четвертого туру УПЛ. Команди грали в таких складах:

Маріуполь: Кудрик, Кащук, Чоботенко, Мампассі, Стасюк, Клименко, Очеретько, Мішньов, Хромей, Нікітішин, Кулаков.

Запасні: Турбаєвський, Холод, Удод, Микицей, Петерман, Шостак, Світюха, В'юнник.

Чорноморець: Кучерук, Путря, Кадірі, Дубко, Кузик, Білошевський, Михайленко, Цітаішвілі, Бугай, Авагімян, Ісаєнко.

Запасні: Варакута, Тлумак, Скорко, Кравченко, Вачіберадзе, Брагар, Ванат, Мащенко.

Обидві команди знаходилися в нижній частині турнірної таблиці. «Маріуполь» з одним очком йшов чотирнадцятим. «Чорноморець» же у цьому сезоні очок ще не набирав і перебував на 16-му місці. У поєдинку був один цікавий підтекст. У складі «Маріуполя» виступають 15 гравців, орендованих у «Шахтаря», а кольори «Чорноморця» захищають 14 футболістів, що належать київському «Динамо».

На самому початку матчу пошкодження отримав Очеретько. Тренеру «Маріуполя» Остапу Маркевичу вже на 7-й хвилині довелося робити вимушену заміну, випускаючи на поле Шостака. Незабаром відбувся і перший удар по воротах - Хромей з лінії штрафного пробив набагато вище.

На 13-й хвилині господарі провели разючу контратаку. Кулаков отримав передачу Хромея з глибини поля, випередивши двох захисників вийшов один на один, і покотив м'яч у ворота повз вийшов на перехоплення Кучерука.

Але радість гравців «Маріуполя» тривала зовсім недовго. Минуло лише три хвилини і «Чорноморець» зрівняв рахунок. Михайленко прийняв м'яч на груди і з півкола штрафної відправив ігровий снаряд у лівий кут.

На 20-й хвилині Михайленко міг робити дубль, але з району одинадцятиметрової позначки головою пробив в штангу. Удар вийшов настільки потужним, що воротар «Маріуполя» лише спостерігав за м'ячем і допомогти своїй команді ніяк би не зміг.

Через 6 хвилин «Маріуполь» розіграв комбінацію на правому фланзі, і Кулаков з кута воротарського пробив трохи вище ближньої дев'ятки. Хромей помилився при передачі, Авагімян перехопив м'яч, зліва увійшов в штрафну, прострілив в центр, а Ісаєнко з одинадцяти метрів не влучив у ворота.

На 1-й хвилині другої половини зустрічі «Чорноморець» вийшов вперед. Авагімян з-за меж штрафного майданчика пробив на виконання, Кудрик намагався врятувати ситуацію, але від руки голкіпера «Маріуполя» м'яч влетів у сітку.

На 55-й хвилині Мампассі зіграв рукою у штрафному «Маріуполя», за що удостоївся персональної жовтої картки і одинадцятиметрових у ворота своєї команди. Путря пробив сильно і точно, а Кудрик, хоч і розгадав задум суперника стрибнувши в потрібний кут, парирувати удар не зміг.

Через пару хвилин партнери вивели Кащука на ударну позицію, але гравець «Маріуполя» пробив вище воріт. Команди й надалі продовжували обмінюватися атаками, тільки вже не настільки гострими.

На 81-й хвилині Кулаков, грамотно прикривши м'яч корпусом, заробив пенальті у ворота «Чорноморця». Мішньов акуратно пробив у правий нижній кут, в той час як Кучерук стрибнув у лівий.

На 90-й хвилині Цітаішвілі заклав віраж, наблизився до воріт і ледь не підсік м'яч над Кудриком. У компенсований час «Маріуполь» спробував організувати атаку і врятувати матч, але нічого небезпечного біля воріт суперника не створив. Перша в сезоні перемога «Чорноморця» дозволила команді покинути зону вильоту і вийти на 12-е місце турнірної таблиці УПЛ.

• «Маріуполь» - «Чорноморець» 2: 3 (Кулаков, 13, Мішнёв, 82 (з пен.) - Михайленко, 17, Авагімян, 46, Путря, 55 (з пен.)).

Останній матч 4-го туру УПЛ пройде 18 серпня, а матчі п'ятого туру відбудуться 20-23 серпня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про результати матчів четвертого туру УПЛ, зіграних 14 і 15 серпня .