Маріно Пушич дав оцінку першому матчу Шахтаря в ЛЧ

Тренер Шахтаря Маріно Пушич вважає результат матчу проти Болоньї позитивним

Маріно Пушич
Маріно Пушич керує діями гравців Шахтаря Фото: ФК Шахтар

Головний тренер Шахтаря Маріно Пушич задоволений результатом першого матчу Шахтаря в оновленій Лізі чемпіонів. У середу, 18 вересня, "гірники" на виїзді зіграли унічию 0:0 з Болоньєю. Тренеру довелося ще у першому таймі провести дві заміни через травми гравців.

Ліга чемпіонів повертається

Обидві команди можуть бути задоволені

Матч проти Болоньї походив у важких умовах. Йшов сильний дощ і поле було незручним. Головний тренер Шахтаря Маріно Пушич вважає, що його підопічні гарно попрацювали. І нічия – цілком позитивний результат для Шахтаря.

"Звісно, усе залежить від того, як розглядати перебіг подій у цьому матчі. Ви самі бачили, що поле було дуже незручним для гри, ми не могли проявити повною мірою свої якості на такому газоні. Тим не менш, що стосується нашого підходу до гри, нашої стратегії, якої ми дотримувалися від початку матчу, то я вважаю, що ми відпрацювали сповна – особливо в пошуку вільних зон.

І якщо оцінювати матч з точки зору того, хто більше здобув, то я вважаю, що це важке одне очко, яке виграли обидві команди. Тож обидві команди можуть бути задоволені. Для нас це була складна гра, і я схильний вважати, що це одне очко, яке ми заслужили, воно більше йде в нашу скарбницю позитивних результатів", - сказав Пушич.

Гравці Шахтаря отримали травми

Ще у першому таймі травмувалися два гравця Шахтаря. Сікан у зіткненні з голкіпером отримав ліктем у обличчя. Але арбітр вважав це ігровим епізодом. А потім травму отримав Конопля і його теж довелось замінити.

"Насправді я не побачив, що там відбулося. Я бачив завершення епізоду, уже коли Сікан лежав на газоні, але не саме зіткнення. Якщо розглядати це із загального перебігу подій у матчі, то ми втратили одного гравця, потім одразу вибув Конопля, і нам також довелося його замінити. Тож до 45-ї хвилини ми вимушено вже використали два слоти на заміни, а враховуючи ще нереалізований пенальті в перші хвилини, то, звісно, це завдало удару команді та відобразилося на перебігу подій, тому нам довелося шукати в собі додаткові моральні ресурси, щоб вийти із ситуації, яка склалася.

Якщо оцінювати окремо саме рішення арбітра, то я бачу це так: ми залишаємося без важливого гравця, вимушені витратити заміну, а команда суперника не отримує жодного покарання, – як на мене, це не зовсім коректно, якщо керуватися правилами футболу та чинним регламентом. Проте, що стосується саме фолу, то не можу нічого стверджувати, бо не встиг розібрати епізод, можливо, було серйозне порушення, можливо, просто невелике ігрове зіткнення, яке, на жаль, завершилося не надто вдало для Данила. Щодо Сікана, то завтра побачимо детальніше, що саме він зламав – може, ніс, може, якусь іншу частину обличчя. Але можу запевнити, що від цього зіткнення красивішим він не стане", - зазначив наставник Шахтаря.

10 простих правил, які треба знати про нову Лігу чемпіонів

UEFA радикально змінив формат турніру
Image
Україну в новій реальності представляє Шахтар

Раніше Інформатор повідомляв результати матчів Ліги чемпіонів, зіграних 18 вересня. Жирона Віктора Циганкова в дебютному матчі в ЛЧ поступилась ПСЖ. Манчестер Сіті та Інтер зіграли унічию.

Також ми розповідали, що генеральний директор Шахтаря назвав поведінку FIFA ганебною. Сергій Палкін розкритикував організацію за відсутність підтримки. Після початку війни Шахтар з дозволу FIFA залишили легіонери і компенсацію клуб так і не отримав.