«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
У футболі вже є такі приклади
Нещодавно призначений головний тренер "Манчестер Юнайтед" Ральф Рангнік заявив, що клуб не купуватиме гравців, які відмовляються від COVID-вакцинації.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Eurosport .
"Якщо ви підписуєте гравця і з першого дня знаєте, що він не був вакцинований, ви повинні розуміти, що він може бути недоступний не тільки протягом 10 днів - це може відбуватися регулярно під час пандемії коронавірусу", - сказав Рангник.
Він навів приклад гравця "Баварії" Йозуа Кімміха, який спочатку відмовлявся від щеплення, через що його позбавили частини зарплати у клубі. Але після спалаху в німецькому клубі він таки наважився пройти курс вакцинації.
Нагадаємо, Рангнік став головним тренером "Манчестер Юнайтед" наприкінці листопада – після звільнення Оле Гуннара Сульшера.
Також Інформатор писав, що футбольний чемпіонат в Англії можуть призупинити, оскільки в командах виявили 90 нових випадків коронавірусу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .