Головна
Світ
09:58, 15 Грудень
Информатор UA

Интро

Мальта перша серед країн ЄС легалізувала вирощування марихуани для особистого користування. Парламент Мальти проголосував за реформу у вівторок, 14 грудня. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на BBC. Так, дорослим дозволили носити з собою до 7 грамів марихуани та вирощувати вдома не більше чотирьох рослин. Але за куріння у громадських місцях чи на очах у дітей штрафуватимуть. Відповідно до закону, будь-кого, хто має більше семи грамів, але менш як 28 грамів, можуть оштрафувати на суму до 100 євро. За куріння у громадських місцях буде штраф у розмірі 235 євро. А тих, хто курить канабіс на очах у дітей, штрафуватимуть на суму до 500 євро. Мета легалізації марихуани – вирішити проблему та знизити збитки, регулюючи цей сектор, щоб люди не купували канабіс на чорному ринку. Ідею легалізації критикували правоцентристська опозиція у парламенті Мальти, асоціації медиків та церква. Вони заявляли, що через новий закон на Мальті зросте кількість наркоманів. До речі, подібні плани щодо легалізації конопель є у кількох інших країн, таких як Німеччина, Люксембург та Швейцарія. А Нідерланди допускають вживання канабісу за певних обставин. Нагадаємо, 30 березня в Нью-Йорку ухвалили закон про легалізацію марихуани для людей від 21 року і старше. Легалізація тепер приноситиме до скарбниці близько 350 млн доларів на рік. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Мальта першою в ЄС легалізувала коноплі для особистого використання

Читать на русском

За куріння у громадських місцях або на очах у дітей буде штраф

Читать на русском
Мальта першою в ЄС легалізувала коноплі для особистого використання

За куріння у громадських місцях або на очах у дітей буде штраф

Мальта перша серед країн ЄС легалізувала вирощування марихуани для особистого користування. Парламент Мальти проголосував за реформу у вівторок, 14 грудня.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на BBC.

Так, дорослим дозволили носити з собою до 7 грамів марихуани та вирощувати вдома не більше чотирьох рослин. Але за куріння у громадських місцях чи на очах у дітей штрафуватимуть.

Відповідно до закону, будь-кого, хто має більше семи грамів, але менш як 28 грамів, можуть оштрафувати на суму до 100 євро.

За куріння у громадських місцях буде штраф у розмірі 235 євро. А тих, хто курить канабіс на очах у дітей, штрафуватимуть на суму до 500 євро.

Мета легалізації марихуани – вирішити проблему та знизити збитки, регулюючи цей сектор, щоб люди не купували канабіс на чорному ринку. Ідею легалізації критикували правоцентристська опозиція у парламенті Мальти, асоціації медиків та церква. Вони заявляли, що через новий закон на Мальті зросте кількість наркоманів.

До речі, подібні плани щодо легалізації конопель є у кількох інших країн, таких як Німеччина, Люксембург та Швейцарія. А Нідерланди допускають вживання канабісу за певних обставин.

Нагадаємо, 30 березня в Нью-Йорку ухвалили закон про легалізацію марихуани для людей від 21 року і старше. Легалізація тепер приноситиме до скарбниці близько 350 млн доларів на рік.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.