«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Президент Франції пішов на самоізоляцію
Президент Франції Еммануель Макрон заразився на коронавірус. Він піде на семиденну самоізоляцію.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Єлисейського палацу .
«Сьогодні президенту Республіки був поставлений діагноз COVID-19. Цей діагноз був встановлений після ПЛР-тесту, проведеного відразу після появи перших симптомів», - йдеться у повідомленні.
Відзначається, що Макрон продовжить працювати віддалено на самоізоляції.
Про стан здоров'я президента Франції не повідомляється, проте французькі ЗМІ стверджують, що його захворювання - легкої форми.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Парижі впроваджують комендантську годину через ситуацію з COVID-19.
Також сьогодні стало відомо, що від наслідків коронавірусу помер мер Харкова Геннадій Кернес .