Головна
Спорт
Бокс
16:53, 26 Грудень
Информатор UA

Интро

Український боксер Василь Ломаченко відправив усі свої олімпійські медалі до Росії. Там з медалей йому повинні були зробити хрест, який він хоче подарувати батькові на день народження. Про це повідомила російська майстерня "Хрестик Різьблений" в Instagram, розповідає  Інформатор .  Фірма, що знаходиться в Костромі, повідомила, що з частини олімпійських нагород створили хрестик для Анатолія Ломаченка. "Тільки но вдумайтеся, хрест натільний, виконаний з олімпійських медалей. Медалей, які дісталися людині кров'ю та потім, на які покладено ціле життя, медалі, які увійшли до світової історії спорту. Скільки потрібно духу, мужності та шляхетності, щоб без вагань зробити з них натільний хрест для найближчої і найдорожчої людини - батька", - йдеться в описі до відео. Від кожної з двох олімпійських нагород відпиляли шматок матеріалу, щоб створити релігійну прикрасу. Майстерня також виготовила спеціальний футляр для медалей та хрестика.    Батько Ломаченка відзначив свій день народження 14 грудня 2021 року. Йому виповнилося 57 років. Також ми писали, що Ломаченка відсторнили від боксу. Таке рішення ухвалили після його перемоги над Річардом Коммі.  Зазначимо, після перемоги над Комі Ломаченко вийшов на ринг не з українським прапором, а з прапором свого рідного міста - Білгород-Дністровського.  Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .     

Ломаченко відправив свої олімпійські медалі до Росії: там із них зробили хрестик для його батька

Читать на русском

Фірма знаходиться у Костромі

Читать на русском
Ломаченко відправив свої олімпійські медалі до Росії: там із них зробили хрестик для його батька

Фірма знаходиться у Костромі

Український боксер Василь Ломаченко відправив усі свої олімпійські медалі до Росії. Там з медалей йому повинні були зробити хрест, який він хоче подарувати батькові на день народження.

Про це повідомила російська майстерня "Хрестик Різьблений" в Instagram, розповідає  Інформатор

Фірма, що знаходиться в Костромі, повідомила, що з частини олімпійських нагород створили хрестик для Анатолія Ломаченка.

"Тільки но вдумайтеся, хрест натільний, виконаний з олімпійських медалей. Медалей, які дісталися людині кров'ю та потім, на які покладено ціле життя, медалі, які увійшли до світової історії спорту. Скільки потрібно духу, мужності та шляхетності, щоб без вагань зробити з них натільний хрест для найближчої і найдорожчої людини - батька", - йдеться в описі до відео.

Від кожної з двох олімпійських нагород відпиляли шматок матеріалу, щоб створити релігійну прикрасу. Майстерня також виготовила спеціальний футляр для медалей та хрестика. 

 

Батько Ломаченка відзначив свій день народження 14 грудня 2021 року. Йому виповнилося 57 років.

Також ми писали, що Ломаченка відсторнили від боксу. Таке рішення ухвалили після його перемоги над Річардом Коммі. 

Зазначимо, після перемоги над Комі Ломаченко вийшов на ринг не з українським прапором, а з прапором свого рідного міста - Білгород-Дністровського. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.