«Все, що він каже «На мою думку, план уже існує, і необхідні ресурси для його виконання також є. Головне - правильно обрати момент, щоб знищення мосту дало максимальний ефект у поєднанні з іншими операціями». прагнення миру – брехня. Всі партнери, всі європейці це відчувають... Він хоче, щоб вся наша країна була охоплена полумʼям, і він божевільний».
«Я пройшов всі 5 стадій від заперечення до прийняття, аби написати цю веселу пісню», – розповів співак.
Внутрішні авіаперевезення будуть здійснюватися без обмежень
В Україні робота громадського транспорту не буде зупинятися під час локдауну в січні 2021 року. Це стосується всіх видів сполучення.
Про це повідомили в прес-службі Міністерства Інфраструктури,передає Інформатор .
"Автотранспорт, зокрема маршрутні таксі, тролейбуси, трамваї і залізниця будуть перевозити пасажирів у кількості місць для сидіння. Це стосується міського, приміського, міжміського, внутрішньообласного і міжобласного сполучення", - заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій.
За його словами, внутрішні авіаперевезення будуть здійснюватися без обмежень.
"Під час авіаподорожей за кордон ознайомтеся з умовами в'їзду /виїзду,встановленими для українських громадян країною, куди прямує пасажир", - зазначив міністр.
Метро буде перевозити пасажирів без обмежень за кількістю місць для сидіння. Оператори поштового зв'язку працюватимуть у звичайному режимі, без змін.
Нагадаємо, в Україні запровадять додаткові карантинні обмеження з 8 січня.