«Ліверпуль» в результативному матчі обіграв «Мілан», «Реал» вирвав перемогу наприкінці поєдинку

У Лізі чемпіонів відбулися поєдинки першого туру групового етапу.

«Ліверпуль» в результативному матчі обіграв «Мілан», «Реал» вирвав перемогу  наприкінці поєдинку

Незабитий пенальті не завадив «Ліверпулю» взяти верх над «Міланом». Гол Родріго на 89-й хвилині приніс «Реалу» перемогу над чемпіоном Італії.

Про результати матчів групового етапу Ліги чемпіонів і Ліги Європи повідомляє Інформатор .

У середу, 15 вересня, відбулися матчі першого туру групового раунду розіграшу Ліги чемпіонів сезону 2021/22. У боротьбу вступили команди з груп А, В, С і D. Традиційно поєдинки розділені на два тимчасових слоти. Виступаючий в групі D «Шахтар» грав з Тираспольським «Шерифом» і поступився з рахунком 0: 2.

У другому поєдинку групи D зустрілися «Інтер» і «Реал». Воротар збірної України Андрій Лунін залишився в запасі, а ворота «Реала» в цьому матчі захищав Куртуа.

Перший тайм пройшов без забитих м'ячів, хоча обидві команди могли відзначитися. Надійно грали голкіпери, а в деяких моментах гравцям трохи не вистачало точності в завершальних стадіях атак. На 36-й хвилині Мелітао пробив поруч зі штангою воріт «Інтера», а через хвилину свій шанс у протилежних воріт втратив Брозовіч.

Чимало моментів команди упустили і у другій половині матчу. Гра наближалася до нічийного результату, однак на 89-й хвилині «Реал» відкрив рахунок. Камавінга віддав гольову передачу, а Родріго приніс перемогу мадридському «Реалу».

Ще один міланський клуб відправився до Англії в гості до «Ліверпулю».

Ліверпуль: Аліссон, Александер-Арнольд, Матіп, Гомес, Робертсон, Кейта, Хендерсон, Фабіньо, Салах, орігамі, Жота.

Запасні: Адріан, Келлехер, ван Дейк, Конате, Алькантара, Мілнер, Мане, Окслейд-Чемберлен, Джонс, Мінаміно, Цімікас, Філліпс.

Мілан: Меньян, Калабрія, К'єр, Томорі, Ернандес, Беннасер, Кессі, Салемакерс, Браим Діас, Рафаель Леау, Ребич.

Запасні: Тетерушану, Юнгдаль, Балло-Туре, тони, Жиру, Романьйолі, Калулу, Флоренці, Мальдіні, Габбі.

«Ліверпуль» з перших хвилин взяв хід поєдинку під свій контроль і провів кілька небезпечних атак. Обороні «Мілана» довелося не солодко, але вона трималася. Однак на 9-й хвилині господарі відкрили рахунок. Александер-Арнольд справа увійшов в штрафну і пробив. М'яч зрикошетив від ніг кинувся під удар Томорі і влетів у ворота над головою Меньян.

На 13-й хвилині арбітр призначив пенальті у ворота «Мілана» за гру Беннасера рукою. Салах з одинадцятиметрової позначки пробив трохи лівіше центру. Меньян відбив удар форварда «Ліверпуля», а потім і добивання від Жоти.

На 30-й хвилині голкіпер «Мілана» зловив м'яч, спрямований Салахом в ліву дев'ятку. А на 42-й хвилині гості зрівняли рахунок. Ребич отримав передачу від Леао в штрафний і пробив в правий нижній кут.

Минуло лише трохи більше хвилини, і гості вийшли вперед. «Мілан» розігнав контратаку, Ребич зліва віддав в центр і Ернандес бив вже по порожніх воротах. Робертсон неймовірним чином зумів зупинити м'яч, але Браим Діас просто заніс ігровий снаряд за лінію.

«Ліверпуль» відігрався на початку другого тайму. Салах відгукнувся на закид орігамі в штрафну і в стрибку прокинув м'яч повз який вийшов з воріт Меньян. Через двадцять хвилин господарі знову повели в рахунку. Хендерсон прийняв м'яч після подачі кутового з правого флангу і з півкола штрафного точно пробив в лівий нижній кут воріт «Мілана».

Більше голів трибуни «Енфілда» не побачили. «Ліверпуль» здобув непросту перемогу і очолив групу В.

• Спартак - Легія 0: 1.

16 вересня відбудуться поєдинки першого туру групового етапу в Лізі Європи і Лізі конференцій.  Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про хід матчу «Динамо» - «Бенфіка» і результати зустрічей першого туру Ліги чемпіонів, а також про події в поєдинках 7-го туру УПЛ.