Литва програла Німеччині в овертаймі і подала протест: результати матчів Євробаскету-2022

Поєдинки пройшли у Тбілісі та Кельні.

На чемпіонаті Європи з баскетболу трапився гучний скандал. У матчі збірної Литви з одним з господарів турніру збірною Німеччини литовцям не дали пробити штрафний. Це рішення суддів могло вплинути на кінцевий результат, адже основний час зустрічі закінчився внічию.

У неділю, 4 вересня, продовжився груповий раунд чемпіонату Європи з баскетболу серед чоловічих команд. У групах А і В відбулись поєдинки третього туру.

Група А.

Поєдинки групи А проходять У Тбілісі. В першому матчі дня зустрічались збірні Болгарії та Чорногорії. Перша половина поєдинку пройшла в цілком рівній боротьбі і завершилась з перевагою Болгарії в одне очко. Вирішальною стала третя чверть, після якої в рахунку вела вже збірна Чорногорії. Чорногорці втримали бойовий настрій та відсвяткували перемогу.

Болгарія - Чорногорія

Зовсім несподіваний результат приніс другий матч групи А. один з головних фаворитів Євробаскету збірна Іспанії поступилась збірній Бельгії. Іспанці забагато дозволили супернику у другій половині матчу, за що і поплатились.

Іспанія - Бельгія

У грі Туреччина – Грузія  командам для визначення переможця основного часу виявилось недостатньо. Лише у другому овертаймі збірна Грузії змогла зломити супротив суперника.

Туреччина - Грузія

Результати матчів групи А:

• Болгарія — Чорногорія 81:91 (21:21 25:24, 12:22, 23:24);
  • Іспанія — Бельгія 73:83 (11:15, 22:17, 21:25, 19:26);
  • Туреччина — Грузія 83:88 (25:19, 8:17, 16:17, 19:15, 7:7, 8:13).
Група А

Група В.

Поєдинки групи В приймає Кельн. Скандал трапився у матчі Німеччини та Литви. На 9-й хвилині третьої чверті тренер німецької збірної отримав технічний фол. Перед тим Маодо Ло порушив правила проти Йонаса Веланчуноса. Литва мала виконати три штрафних кидки, але пробила тільки два, як за звичайний фол. Цей невиконаний штрафний цілком міг вплинути на долю матчу, бо основний час зустрічі закінчився з нічийним рахунком 89:89. Перший овертайм також переможця не виявив, а от другу додаткову п’ятихвилинку німці виграли з перевагою у два бали. Після закінчення матчу Литва подала протест на суддівство. До чого це призведе ми дізнаємось пізніше.

Литва - Німеччина

У матчі з Боснією і Герцеговиною Словенія виграла результативну першу чверть. І це був останній успіх словенців. Боснія і Герцеговина змінила хід гри на свою користь. Боснійці виграли три наступні чверті і гру в цілому.

Словенія - Боснія і Герцеговина

Завершували ігрову програму дня збірні Франції та Угорщини. Франція вважалась явним фаворитом матчу, але угорці дали справжній бій. Збірна Угорщині провела видатну четверту чверть а ледь не врятувала матч.

Франція - Угорщина

Результати матчів групи В:

• Литва — Німеччина 107:109 (19:19, 22:27, 24:20, 24:23, 7:7, 11:13);
  • Словенія — Боснія і Герцеговина 93:97 (32:26, 20:23, 21:23, 20:25);
  • Франція — Угорщина 78:74 (21:17, 21:22, 25:14, 11:21).
Група В
Група В

Матчі чемпіонату Європи продовжаться 5 вересня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор розповідав про перемогу «Мілана» над «Інтером». Також ми повідомляли про результати матчів, зіграних на Євробаскеті 2 вересня.