Головна
Світ
11:59, 22 Травня
Информатор UA

Интро

У неділю, 22 травня, Литва зупинила імпорт російської нафти, газу та електроенергії. Це сталося після того, як оператор біржі електроенергії Nord Pool припинив торгівлю російською електроенергією від свого єдиного імпортера в країнах Балтії - "Інтер РАТ". Про це повідомляє Інформатор із посиланням на LRT. Електроенергія в Литві буде за рахунок місцевого виробництва та імпорту через існуючі з'єднання зі Швецією, Польщею та Латвією. За даними литовського оператора системи передачі електроенергії Litgrid, імпорт із цих країн минулого року становив 83 % всього імпорту електроенергії до країни, а закупівлі російської електроенергії у країні останніми роками знижувалися. З початку листопада 2020 року також призупинено комерційні потоки з білоруссю існуючими з'єднаннями Литви. Після того, як росія розпочала повномасштабну війну в Україні, литовські компанії також відмовилися від імпорту нафти та природного газу рф. Раніше ми писали про три причини того, що союзники підтримуватимуть Україну дедалі більше з кожним днем. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Литва припинила імпорт російського газу, нафти та електрики

Читать на русском
Литва припинила імпорт російського газу, нафти та електрики

Закупівлі російської електроенергії у Литві останніми роками знижувалися

У неділю, 22 травня, Литва зупинила імпорт російської нафти, газу та електроенергії. Це сталося після того, як оператор біржі електроенергії Nord Pool припинив торгівлю російською електроенергією від свого єдиного імпортера в країнах Балтії - "Інтер РАТ".

Про це повідомляє Інформатор  із посиланням на LRT.

Електроенергія в Литві буде за рахунок місцевого виробництва та імпорту через існуючі з'єднання зі Швецією, Польщею та Латвією.

За даними литовського оператора системи передачі електроенергії Litgrid, імпорт із цих країн минулого року становив 83 % всього імпорту електроенергії до країни, а закупівлі російської електроенергії у країні останніми роками знижувалися.

З початку листопада 2020 року також призупинено комерційні потоки з білоруссю існуючими з'єднаннями Литви.

Після того, як росія розпочала повномасштабну війну в Україні, литовські компанії також відмовилися від імпорту нафти та природного газу рф.

Раніше ми писали про три причини того, що союзники підтримуватимуть Україну дедалі більше з кожним днем.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.