RU
Головна
Україна
12:16, 27 Серпня
Информатор UA

Интро

27 серпня Молдова святкує свій 30-й День Незалежності. Урочистих заходів заплановано багато і на деяких з них буде присутній Президент України Володимир Зеленський. Він повинен був приземлитися в аеропорті Кишинева цього ранку, але щось пішло не так. Літак президента не зміг приземлитися у молдавській столиці, через що зробив вимушену посадку в аеропорті Одеси, - повідомляє Інформатор.Як розповів прес-секретар Зеленського Сергій Никифоров журналістам LIGA.net,причиною став сильний туман. "Зараз чекаємо в Одесі. Як тільки метеоумови в Кишиневі стануть сприятливими для посадки літака, полетимо туди", - сказав Никифоров. Нагадаємо, 30 серпня Президент України вирушить до Вашингтону на запрошення Президента США Джо Байдена. Дата зустрічі змінилася з низки причин - про них ми писали тут . Нещодавно Зеленський анонсував теми, які планує порушити для обговорення під час свого офіційного візиту до Вашингтону, - докладніше про них тут. Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

Літак Зеленського не зміг сісти у Кишиневі через сильний туман. Борт направили до Одеси

Читать на русском
Літак Зеленського не зміг сісти у Кишиневі через сильний туман. Борт направили до Одеси

Президент України Володимир Зеленський візьме участь в урочистих заходах з нагоди 30-річчя незалежності Молдови

27 серпня Молдова святкує свій 30-й День Незалежності. Урочистих заходів заплановано багато і на деяких з них буде присутній Президент України Володимир Зеленський. Він повинен був приземлитися в аеропорті Кишинева цього ранку, але щось пішло не так.

Літак президента не зміг приземлитися у молдавській столиці, через що зробив вимушену посадку в аеропорті Одеси, - повідомляє Інформатор.Як розповів прес-секретар Зеленського Сергій Никифоров журналістам LIGA.net,причиною став сильний туман. 

 "Зараз чекаємо в Одесі. Як тільки метеоумови в Кишиневі стануть сприятливими для посадки літака, полетимо туди", - сказав Никифоров.

Нагадаємо, 30 серпня Президент України вирушить до Вашингтону на запрошення Президента США Джо Байдена. Дата зустрічі змінилася з низки причин - про них ми писали тут

Нещодавно Зеленський анонсував теми, які планує порушити для обговорення під час свого офіційного візиту до Вашингтону, - докладніше про них тут.  

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут

 

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.