«Це війна на виснаження. У ній не буде переможців, лише переможені. До цього списку поки входять Росія та Україна, які попри прагнення видати бажане за дійсне, більше втратили, ніж здобули.»
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
Острів горить вже 6 тижнів
Внаслідок сильних лісових пожеж згоріло понад 40% австралійського острова Фрейзер. Острів знаходиться у переліку Організації Об'єднаних Націй з питань освіти, науки і культури. Фрейзер - найбільший в світі піщаний острів, який знаходиться біля австралійського східного узбережжя.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на AFP .
На острові вже впродовж 6 тижнів вирують лісові пожежі. Він відомий своїм унікальним лісом.
Сьогодні, 30 листопада, метеорологи прогнозують температуру на острові до + 34 градусів за Цельсієм.
«Рослинність на острові Фрейзер дуже суха, і саме тому її легко запалити», - повідомив Джеймс Нейг, один з диспетчерів боротьби з пожежами на острові.
За словами місцевих чиновників, на острові вже згоріло 42% території, це 74 000 гектарів.
Пожежні гасять полум'я водою, яку скидають зі спеціалізованих повітряних суден.
Раніше Інформатор писав, що на Сумщині чиновники незаконно вирубували дерева комунального лісового фонду .