Після кількох діб боротьби пожежники локалізували полум'я, зараз ведуться роботи з остаточної ліквідації пожежі в Чернігівській області
В Чернігівській області, де вже кілька днів вирує масштабна пожежа, вдалося локалізувати полум'я. Зараз рятувальники продовжують боротьбу з полум'ям, ведеться ліквідація осередків вогню.
Про це повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій. Зазначається, що локалізовано масштабне загоряння на території Деснянської територіальної громади Чернігівського району, де на площі 350 гектарів горіла суха трава та дерева.
На території рятувальники локалізували масштабну пожежу. Там загорілась суха трава. Загальна площа, яку "пройшов" вогонь, становить 350 гектарів.
"Загальна площа, пройдена вогнем, становить 350 га. Наразі тривають роботи з ліквідації окремих осередків займання та недопущення повторного поширення вогню", - сказано у повідомленні ДСНС.


Нагадаємо, що пожежа на Чернігівщині спалахнула 5 травня у двох лісництвах через масований артилерійський обстріл з боку РФ. Вже наступного дня відбулась спільна нарада лісівників із представниками військових, ДСНС та місцевої влади.
Станом на 8 травня було відомо, що лісова пожежа на прикордонні Чернігівщини за одну добу збільшилась майже удвічі й прямує до Росії. Небезпека в тому, що загасити її практично неможливо, бо всю техніку знищує РФ.
В Зоні відчуження вирує шалена пожежа. Горить понад 1 100 гектарів лісу. Розпочалася пожежа 8 травня. За даними карти SaveEcoBot, вогонь підступив безпосередньо до міста Чорнобиль і поширюється у бік Прип'яті.
Рятувальники, спеціальна техніка та підрозділи інших служб боряться з вогнем, однак роботу ускладнюють сильний вітер, суха погода та мінна небезпека. На окремих ділянках пожежники взагалі не можуть наближатись через загрозу підриву на пристроях, що залишили росіяни.
Тим часом в мережі повідомили, що дим від чорнобильської пожежі вітер несе у напрямку Білорусі. Найбільша загроза існує для Брагинського та Мозирського районів. Там вже б'ють на сполох та закликають місцевих жителів носити респіратори й обмежити перебування на відкритому повітрі.
Як писав Інформатор, рятувальники приборкали велику пожежу на Закарпатті. Також повідомлялося, що російські БПЛА знищили ліси у Сумській та Чернігівській областях. Сталося це на початку травня.