lifecell пропонує додаткові бонуси для військових, медиків, правоохоронців, рятувальників: як отримати

Читать на русском

Пропозиція діє до 30 червня 2023 року

Читать на русском
Військові, медики та рятувальники отримають бонуси
Військові, медики та рятувальники отримають бонуси

Пропозиція діє до 30 червня 2023 року

Мобільний оператор lifecell нараховує пакети послуг для вільного користування інтернетом та мобільним зв’язком для тих, хто береже життя українців. Скористатися пропозицією можуть представники Збройних Сил України, Служби Безпеки України, систем органів внутрішніх справ, працівники медичних закладів, рятувальники (ДСНС), працівники поліції, прикордонники, залізничники або представники ТрО. 

lifecell пропонує:

  • 10 000 хвилин розмов по Україні;
  • 10 000 ГБ інтернету;
  • 10 000 SMS.

Щоб скористатися пропозицією, завітайте в магазин lifecell або зателефонуйте до служби підтримки 5433 (безкоштовно з lifecell). 

Як раніше повідомляв Інформатор, на сторінці у Facebook мобільного оператора lifecell абоненти скаржаться на значне та несподіване підвищення тарифів. Компанія зв’язку поясню це низкою факторів, пов’язаних із збройною агресією рф на території України, а також через об’єктивні економічні чинники.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.